conference
Меню сайту
  
  

Форма входу
Логін:
Пароль:

Пошук

Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Хороша професія - це те, без чого не мислить себе кожна сучасна і цілеспрямована людина. А стати співробітником Приватбанку - банку № 1 в Україні - означає вибрати насичену і цікаву роботу, кар'єрне зростання, можливість безпосередньо впливати на рівень свого доходу

Хочу працювати в ПРИВАТБАНКУ


International conference


Вітаю Вас, Гість · RSS 27.04.2018, 05:39

11-12 грудня 2011 року в стінах Полтавського кооперативного технікуму проведено міжвузівську науково – методичну конференцію "Інноваційні технології навчання – шлях до успіху в підготовці фахівців”. У роботі конференції взяли участь професор Полтавського національного педагогічного університету Тарасевич Н.М., доцент педагогічного університету Ткаченко А.В. та викладачі технікуму. 

   

   Відкрив конференцію директор технікуму Іноземцев Віктор Анатолійович. У своїй промові він відзначив, що підготовка висококваліфікованих фахівців у галузі економіки і забезпечення конкурентноспроможності вищих навчальних закладів на ринку освітніх  послуг потребує використання сучасних  інформаційних технологій, запровадження інтерактивних методів навчання, оновлення навчальних програм дисциплін, та їх комплексно – методичного забезпечення. Варто створити у навчальному закладі єдиний інформаційний  простір за рахунок інтеграції інформації на традиційних і електронних носіях, комп’ютерно - телекомунікаційних технологій взаємодії, удосконалення електронної бібліотеки. На пленарному засіданні обговорювались питання:

 -   тренінги і тренінгові технології у підготовці молодших спеціалістів – технологів харчування; 
 -   використання ігрових  методів навчання у підготовці молодших спеціалістів економічного напрямку; 
 - компетентнісний підхід у підготовці молодших спеціалістів економіки ( на прикладі вивчення української мови за професійним спрямуванням);
 - із досвіду впровадження мультимедійних технологій у підготовці молодших спеціалістів під час вивчення суспільних дисциплін та інші. 
               Сучасна педагогіка має значний арсенал новітніх технологій навчання, які останнім часом більше і ширше використовуються під час організації навчального процесу, які б давали найбільший ефект, найвищий коефіцієнт засвоєння студентами навчального матеріалу, прищеплювали їм практичні навички. Колектив технікуму наполегливо впроваджує інноваційні технології, покладаючись на свої знання, досвід, інтуїцію, розуміння вимог дня. Циклові комісії працюють у творчому пошуку над конкретними технологіями навчання. У цьому  напрямі є певні досягнення - приклади наукового обґрунтування і  успішного творчого використання сучасних форм і методів навчального процесу. Питання інноваційних технологій обговорювалось на секційних засіданнях. Цікаві, змістовні  доповіді підготували викладачі: 

  Медяник Л.В. Використання  мультимедійних технологій і системи контролю  знань студентів "Smart Senteo.” 

Сідєльник А.І. Ефективність використання на заняттях з дисципліни "Організація і технологія торгових процесів” електронних лекцій – презентацій. 

Луцикович П.С. Формування професійної творчої особистості студентів цикловою комісією товарознавчих дисциплін.

Нестеренко О.М.  Антиінноваційні бар’єри та шляхи їх подолання у педагогічній діяльності.

 Кіяшко С.Г.  Використання аудіовізуальних засобів навчання при підготовці фахівців економічного напрямку. 

Зосімова В.В. Використання елементів дальтон технології при вивченні хімії та інші. 

Всі учасники конференції в черговий раз переконалися, що лише спільними зусиллями навчального закладу, шляхом упровадження інноваційних технологій можна  підготувати висококваліфікованого  спеціаліста.

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz