navchalna pratyka vstup do fahu
Меню сайту
  
  

Форма входу
Логін:
Пароль:

Пошук

Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Хороша професія - це те, без чого не мислить себе кожна сучасна і цілеспрямована людина. А стати співробітником Приватбанку - банку № 1 в Україні - означає вибрати насичену і цікаву роботу, кар'єрне зростання, можливість безпосередньо впливати на рівень свого доходу

Хочу працювати в ПРИВАТБАНКУ


International conference


Вітаю Вас, Гість · RSS 17.07.2018, 14:22

Навчальна практика "Вступ до фаху" спеціальності Фінанси і кредит
Для спеціальності Фінанси і кредит перший тиждень навчання супроводжується навчальною практикою Вступ до фаху. Вона є невід'ємною складовою навчального процесу і практичної підготовки студентів.
Під час практики Вступ до фаху викладачі ознайомили студентів з обраною спеціальністю, вимогами освітньо-кваліфікаційної характеристики щодо професійних вимог до фахівців, освітньо-професійної програми підготовки молодших спеціалістів.
Основним завданням даної практики є: ознайомлення студентів із майбутньою спеціальністю, розкриття особливостей професійної діяльності, прищеплення любові до обраної професії. Під час практики викладачі разом із студентами обговорювали фактори, що вплинули на вибір їхньої спеціальності Фінанси та кредит.
                Для більшого розуміння суті обраної професії, можливості реалізації своїх знань, вмінь та навичок викладачами були організовані зустрічі з практичними працівниками та екскурсії на підприємства та організації міста Полтави.
В перший день занять студенти відвідали краєзнавчий музей міста Полтави, адже знання історії рідного краю відіграє важливу роль у вихованні молоді та відчуття патріотизму і любові до рідного краю.

  
   
       Згідно з навчальною програмою наступного дня студенти відвідали такі фінансові установи: Приватбанк, банк Фінансова ініціатива та банк Надра. Працівники банку проводили студентам екскурсію, розповідаючи детально про роботу банківських установ. Слід сказати,що виробничу практику студенти проходять в банківських установах, тому саме ці зустрічі з банківськими працівниками викликали у них зацікавленість та багато питань щодо волонтерської роботи та подальшого працевлаштування.
Також була організована екскурсія в Державну податкову інспекцію міста Полтави. Там з нами працювала інспектор відділу масово-роз`яснювальної роботи та розповіла про податки, про їх значення для держави та суспільства. А також про волонтерський загін, який працює в нашому технікумі і тісно співпрацює з відділом масово-розяснювальної роботи з питань декларування доходів громадян.
Під час практики Вступ до фаху було організовано екскурсію на підприємство Полтавпиво. Екскурсія була цікавою та дуже захоплюючою. Адже фінансист, який в майбутньому буде працювати на підприємстві, повинен знати весь виробничий процес, щоб бути гарним фахівцем. Нам розповіли з чого і як роблять пиво, скільки часу йому потрібно для бродіння, як проходить процес готування фільтрування та розливу пива. Студенти мали змогу на власні очі побачити процес виробництва пива.
Студенти  відвідали також музей «Історії споживчої кооперації» який знаходиться в приміщенні Полтавського кооперативного технікуму. Цікаву екскурсію провела перша випускниця, а нині завідувачка музею Таміла Іванівна Коба. Її розповідь, як завжди глибока і хвилююча. Вона розповіла, що Полтавський кооперативний технікум був заснований в 1957 році, а також про те що було випущено велику кількість студентів. Найбільше Таміла Іванівна  любить звертати увагу на те, як студенти прославляли технікум, про спортивні здобутки, про героїчні вчинки наших студентів – випускників.
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz