Товарознавчо-правове
Меню сайту
  
  

Форма входу
Логін:
Пароль:

Пошук

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Хороша професія - це те, без чого не мислить себе кожна сучасна і цілеспрямована людина. А стати співробітником Приватбанку - банку № 1 в Україні - означає вибрати насичену і цікаву роботу, кар'єрне зростання, можливість безпосередньо впливати на рівень свого доходу

Хочу працювати в ПРИВАТБАНКУ


International conference


Вітаю Вас, Гість · RSS 24.06.2018, 08:00

    Протягом 1998 - 2010 років педагогічним колективом технікуму на товарознавчому відділенні здійснюється підготовка високопрофесійних спеціалістів за спеціальністю "Правознавство".
   Навчально-виховний процес проходить у тісній співпраці з практичними працівниками Полтавської облспоживспілки, працівниками обласного управління юстиції, УМВС України в Полтавській області, Держдепартаменту України з питань виконання покарань в Полтавській області. 
     Завдяки цьому студенти - правознавці закріплюють отримані теоретичні знання в конкретних життєвих ситуаціях.
    Спеціальність ліцензована і акредитована у 2006 році Міністерством освіти і науки України за І рівнем акредитації.
    Молодший спеціаліст за кваліфікацією «юрист» призначається для роботи в органах внутрішніх справ і митного контролю, юридичній службі народного господарства.
    
      Може займати посади:
  • в органах правосуддя: зав. канцелярією районного обласного суду, секретар суду, секретар судового засідання, судовий виконавець, спеціаліст І і II категорії арбітражного суду, помічник голови районного суду, розпорядник суду;
  • в органах самоврядування і виконавчої влади: секретар сільської та селищної Рад народних; інспектор приймальних, загальних і інших відділів виконавчих комітетів Рад народних депутатів, секретар-референт;
  • в установах юстиції: спеціаліст І і II категорії органів РАГСу, консультант нотаріальної контори; зав.канцелярією, президент колегії адвокатів, кодифікатор, архіваріус;
  • в органах внутрішніх справ і митного контролю: дізнавальник молодший слідчий, інспектор митної служби III рангу, старший інспектор по паспортній роботі;
  • в юридичній службі народного господарства: юрисконсульт, претензіоніст, інспектор по кадрах; секретар - референт, зав.канцелярією підприємств, установ, організацій.
     Після закінчення технікуму за бажанням можна продовжувати навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ і у Харківському економіко-правовому університеті.
      На правознавчому відділенні якісну підготовку здійснюють висококваліфіковані викладачі права, які мають великий досвід практичної роботи.
      Підготовка товарознавців - комерсантів є традиційною сферою освітньої діяльності технікуму, яка здійснюється на товарознавчому відділенні більше 50 років.
    На відділенні готують спеціалістів за спеціальностями:
  - "Товарознавство та комерційна діяльність"
  - "Товарознавство та комерційна діяльність" спеціалізація "Товарознавство в митній справі".
   Після закінчення технікуму молодший спеціаліст призначений для роботи на підприємствах торгівлі, в сфері посередницьких послуг та в підрозділах збуту промислових та сільськогосподарських підприємств, на підприємствах, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю, в підрозділах митної служби України.
   Може займати посади:
  • у сфері торгівлі: товарознавець, інспектор-товарознавець, агент торговий, комівояжер, заступник зав. секцією;
  • у торгово-посередницькій сфері: брокер, агент з торгівлі нерухомістю, агент комерційний;
  •  у сфері виробництва: агент по збуту, закупник, комірник, агент - експедитор.

    Бажаючі можуть отримати вищу освіту III - ІV рівня акредитації. У 2009 році спеціальність акредитовано Міністерством освіти і Науки України за І рівнем акредитації і їй надано сертифікат на право підготовки та випуску фахівців за кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст. На товарознавчому відділенні якісну підготовку здійснюють висококваліфіковані викладачі товарознавства непродовольчих товарів, товарознавство продовольчих товарів, комерційної діяльності, маркетингу, менеджменту, економічної теорії підприємництва, етики бізнесу, економіки торгівлі.

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz