Tygden_Dolbilova
Меню сайту
  
  

Форма входу
Логін:
Пароль:

Пошук

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Хороша професія - це те, без чого не мислить себе кожна сучасна і цілеспрямована людина. А стати співробітником Приватбанку - банку № 1 в Україні - означає вибрати насичену і цікаву роботу, кар'єрне зростання, можливість безпосередньо впливати на рівень свого доходу

Хочу працювати в ПРИВАТБАНКУ


International conference


Вітаю Вас, Гість · RSS 24.06.2018, 07:48

 
 
10 02. 2011 року в групі ТМ –32 викладачем  Долбіловою Л.І.  проведено відкрите семінарське заняття з дисципліни "Комерційна діяльність”. Тема семінарського заняття:  "Комерційна діяльність у роздрібній торгівлі”

    Мета проведення заняття - перевірка , систематизація та поглиблення знань студентів з теми, сприяння розвитку їх творчих здібностей, вміння спілкуватись на професійному рівні, логічно мислити, висловлювати та відстоювати власну точку зору публічно. 
    На початку заняття була поставлена проблема "Необхідність та шляхи удосконалення комерційної діяльності у роздрібній торгівлі”, яка протягом проведення заняття була успішно вирішена. 
    Студенти наприкінці заняття висловлювали свої пропозиції щодо удосконалення комерційної діяльності роздрібних торговельних підприємств в сучасних умовах. 
     Робота на  занятті проходила у формі змагання між двома командами: 
     "Лідер” (капітан Сорокіна Марія) та  "Ерудит” (капітан Кудря Дмитро). 
     На всіх етапах заняття враховувалась робота кожного члена команди, що впливало на підсумкову оцінку кожного, а також всієї команди в цілому. 
     Викладач повідомив студентам про кількість балів, яку вони можуть отримати за кожний вид роботи на занятті, а також критерії оцінювання роботи студентів.
     Першим етапом перевірки знань студентів було письмове тестування з теми. 
     Після виконання тестових завдань проводилось обговорення питань семінару методом "мозкового штурму” між командами. Члени команд по черзі ставили запитання іншій команді. Викладач оцінював відповідь кожного студента, залучав студентів до доповнень відповідей. Усі члени обох команд брали активну участь в обговоренні питань семінару. З метою поглиблення знань студентів із даної теми членами обох команд були підготовлені реферати. Підготовка рефератів вимагала опрацювання додаткової літератури та проведення досліджень. У рефератах студенти висвітлювали проблеми розвитку роздрібної торгівлі на сучасному етапі, стан розвитку роздрібної торговельної мережі системи споживчої кооперації України та Полтавської області, досліджували організацію стимулювання продажу товарів у місцевих магазинах та організацію вивчення попиту покупців у магазині "Сузір’я”, де студенти проходили навчальну практику. 
     Свої виступи студенти супроводжували електронними презентаціями, які створені у програмі Microsoft Power Point. 
У кінці заняття викладач підвів підсумки заняття, повідомив оцінки студентам, а також оголосив команду – переможець. Переможцем стала команда "Лідер”, яка отримала 115 балів, а к
оманда "Ерудит” - 114 балів. 
На занятті досягнута висока активізація пізнавальної діяльності студентів. Студенти активно обговорювали питання семінару, брали участь у дискусії.
 
 
 
 
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz