tyzhd_soc_econ_dysc
Меню сайту
  
  

Форма входу
Логін:
Пароль:

Пошук

Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Хороша професія - це те, без чого не мислить себе кожна сучасна і цілеспрямована людина. А стати співробітником Приватбанку - банку № 1 в Україні - означає вибрати насичену і цікаву роботу, кар'єрне зростання, можливість безпосередньо впливати на рівень свого доходу

Хочу працювати в ПРИВАТБАНКУ


International conference


Вітаю Вас, Гість · RSS 26.04.2018, 02:59

Стало доброю традицією щорічне проведення в нашому навчальному закладі „Тижнів циклових комісій”. Згідно плану в грудні  2010 року був проведений тиждень соціально-економічних та гуманітарних дисциплін, який розпочався з традиційного змагання ерудитів – „Брейн-ринг”. 
                          Сьогодні свято, конкурс нині, 
                          Сьогодні все студентство тут,  
                          І в цьому залі радість лине, 
                          Студентські ігри всіх нас ждуть.
            Метою цього заходу  було:  в ігровій формі закріпити, перевірити і поглибити знання студентів з історії, географії та інших дисциплін; 
      - виділити й активізувати в пам’яті  студентів найважливіші події і процеси розвитку рідного краю; - розвивати у студентів вміння швидко аналізувати подані факти, визначати їх суть, логічно мислити, формувати точку зору ; 
      - виховувати повагу та інтерес до суспільно-гуманітарних дисциплін.
         У грі приймали участь три команди першого курсу: технологічного, бухгалтерського та товарознавчо-правового відділень, які боролися за звання кращих знавців. Змагання проходили в декілька турів. В першому турі, де команди відповідали на запитання з історії та географії, в ході напруженої боротьби визначився переможець – команда  технологічного відділення. Далі змагались капітани команд, які повинні були дати якомога більше правильних відповідей за певний час. Під час проведення гри ведуча пропонувала присутнім у залі студентам також думати над кожним запитанням і перевіряти свою версію після оголошення правильної відповіді.  Протягом брейн-рингу відбувалися музичні паузи для відпочинку команд та розваги залу. 
                   Переможців і переможених у цьому змаганні не було, бо всі учасники проявили відмінні знання та ерудицію, а глядачі, які прийшли підтримати свої команди, одержали справжнє задоволення і від гри, і від чудових пісень. Всіх учасників змагання нагородили дипломами та солодкими призами. Перемогу здобула команда технологічного відділення, набравши найбільшу кількість балів. Брейн-ринг закінчився словами ведучої, яка висловила думку  суддів і всіх присутніх у залі :
                                   Скінчився час випробувань, 
                                            Нам до душі Ваш рівень знань,
                                  Та ще багато треба знати, 
                                            Спеціалістами щоб стати,   
                               Ми врахували всі ваші старання, 
                                   Ви гідно пройшли усі випробування,
                                       Не треба, друзі, вже переживати, 
                                              Настав час - усіх Вас привітати.

           Великий інтерес у студентів викликала презентація проекту "Віртуальна подорож по Ермітажу”. Студенти дізналися про історію створення та формування всесвітньо відомої скарбниці світового мистецтва. Їх вразила велич п’яти  споруд Ермітажу, які розкинулися на березі Неви  в  С.– Петербурзі. Студенти з захопленням переглядали експозиції  західно–європейського мистецтва, що займають більше  100 залів музею. Особливо яскраві враження студенти отримали від картин Рубенса, Ван Дайка, Рембрандта. Дана подорож допомогла розширити кругозір молоді, поглибити їхні знання зі світового мистецтва та залучити їх до  пізнання прекрасного.   

           А справжні емоції запанували в актовій залі, де студенти на іноземній мові влаштували пісенне шоу Співають всі”. Глядачі разом з викладачами на годину поринули у хіти різних років. У кожного учасника була своя „хвилина слави”. Студенти так майстерно виступали, так намагалися донести частину своєї душі, що сумнівів не залишилося. Журі одноголосно поставили вищий бал усім виконавцям.

 Усе під силу тільки творчому викладачу, а робота викладача іноземної мови – безперервна праця. Без творчого викладача не може бути ні нових підходів до вивчення предмета, ні нового суспільства, ні вільної України. 

           Єдність музики і слова на заняттях іноземної мови не лишає байдужим практично жодного студента, бо музика, за даними психології, є найсильнішим психічним стимулом, який проникає до найдальших глибин свідомості і викликає суттєві психічні зрушення: підвищує емоційний тонус, знижує психологічне навантаження, створює необхідний фон для успішного засвоєння іноземної мови. Використання  музики, колективних співів сприяє згуртуванню студентського колективу, більш повному розкриттю здібностей  студентів, розвитку естетичних смаків тощо.

 Одним із заходів тижня спеціаліста було проведення відкритого засідання гуртка на тему „Ми – різні, ми – рівні, ми - разом” керівником гуртка Кандзюбою Л.І. 

 Метою даного засідання було познайомити студентів з історією та традиціями різних народів, розширити їхній світогляд та словниковий запас, підвищувати зацікавленість до вивчення іноземних мов  та, звісно, виховувати повагу до надбань світової культури, естетичний смак.   Засідання гуртка проводилося у формі судових засідань, що само по собі є дуже цікавим. У ході гуртка були охоплені різні види мовленнєвої діяльності, що і дало змогу використати різноманітні форми і методи навчання, такі як: інтерактивна дошка, ігрові конкурси, аудіювання, декламування віршів, тощо.  

При підготовці до заняття усі гуртківці проявили відповідальність і підготували цікаві презентації різних країн світу. Студенти не тільки проявили знання англійської мови, але й показали свої творчі можливості.
           "Життя – занадто прекрасне, не змарнуйте його”. Ці слова, які належать засновниці і настоятельниці  Ордену милосердя, лауреату Нобелівської премії, Матері Терезі, стали темою та епіграфом виховної години, проведеної  29.11.2010 класним керівником групи РО–21 Ніколаєнко Н.В. 
            На занятті викладач протиставила дві сторони життя: негативну – шкідливі звички, зокрема тютюнопаління та пияцтво, і позитивну – все те, що робить життя прекрасним і може бути зруйноване внаслідок згубної дії шкідливих звичок. Заняття розпочалося зі вступного слова викладача: "Безумовно всі Ви чули вислів: "Посієш учинок – пожнеш звичку, посієш звичку – пожнеш характер, посієш характер – пожнеш долю”. Що ж визначає нашу долю? Як наші звички впливають на нас? Давайте подумаємо про це сьогодні». Студенти підготували цікаві доповіді на запропоновану тему. На занятті також був продемонстрований фільм "Бережи себе” про вплив алкоголю на кожен конкретний орган людини. Наприкінці заняття викладач запропонувала для всіх присутніх гру-бесіду  "У світі мудрих думок”. Студентам групи і гостям були запропоновані аркуші з написаними на них висловлюваннями відомих людей про паління  та пияцтво, пропонувалось прокоментувати ці вислови. І останньою яскравою нотою виховного заходу став відео ролик 
           "Життя – це ... " – кольоровий, насичений, позитивний, емоційний. Він став протиставленням негативним явищам, закликав задуматись над змістом існування. 
           Окрім названих конкурсів та заходів тижня були й такі: науково–практичні конференції на теми :"Значення соціальних відносин для розвитку суспільства”, " Людський вимір трагедії Голодомору”, олімпіади з суспільних дисциплін, конкурс газет з іноземних мов.           Швидко сплинув час, і тиждень підійшов до кінця. Як завжди підвели підсумки, відзначили найактивніших учасників, а попереду нові випробування, нові цікаві заходи. Адже ми передаємо естафету в іншу циклову комісію бухгалтерських дисциплін, де впевнені буде не менш цікаво.
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz