Студентське самоврядування
Меню сайту
   
   
   
    

Форма входу
Логін:
Пароль:

Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 19.04.2024, 00:03

Студентське самоврядування коледжу
 

      У виховному процесі коледжу обрано напрямок на розвиток студентського самоврядування, активізації самосвідомості студентів, професійної гордості, відданості споживчій кооперації. Студентське самоврядування, як зазначено в Концепції розвитку студентського самоврядування в Полтавському кооперативному коледжі, — це процес реальної участі осіб, які навчаються, в управлінні та керівництві діяльністю свого колективу у взаємодії зі всіма органами управління коледжу, провідний фактор активізації навчальної діяльності, виховання лідерських та організаторських якостей, соціальної активності, громадської відповідальності та свідомості, гармонійного розвитку майбутнього фахівця, основа розширення демократизму та підвищення ролі вищої школи як соціальної системи. Самоврядування – це управління справами за допомогою колективу, а студентське самоврядування – частина цієї системи.

        Організацією роботи органів студентського самоврядування в коледжі займається Студентська рада коледжу. При Студентській раді на відділеннях створено сектори відповідно до напряму роботи (навчально-культурний, соціальний, інформаційний, спортивний) та призначено голів, що відповідають за кожен напрям, а також є голова Студентської ради гуртожитку, редактор щомісячної студентської фото-газети, старости навчальних груп і старости поверхів гуртожитку.

            Студентське самоврядування Полтавського кооперативного коледжу має таку структуру:

  • голова Ради;
  • голова самоврядування груп спеціальності "Право";
  • голова самоврядування груп спеціальності "Харчові технології";
  • голова самоврядування груп спеціальності "Фінанси, облік та оподаткування";
  • голова самоврядування груп спеціальності "Підприємство, торгівля та біржова діяльність"

       Активні студенти коледжу в рамках діяльності студентського самоврядування беруть участь у турнірі з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» серед команд вищих навчальних закладів Полтави, в міському інтелектуально-спортивному квесті «Ґендерний вимір», що проводиться в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» та на відзначення Міжнародного дня захисту прав людини, у проведенні міського благодійного студентського балу «Допомогти так легко», в конкурсі «Студентський голос», в щорічному змаганні з брейн-рингу «Здоровим бути здорово» Благодійної організації «Світло надії».

      Також з ініціативи Ради студентського самоврядування на базі нашого коледжу була проведена Міжвузівська студентська науково-теоретична конференція на тему «Студентське самоврядування міста Полтави: досвід пошуку ефективних моделей».

     Талановиті студенти коледжу неодноразово демонстрували свою творчість на Всеукраїнському огляді-конкурсі художньої самодіяльності «Студентські перлини – тобі, Україно!» серед колективів кооперативних вищих навчальних закладів І рівня акредитації, де займали призові місця. Наші студенти є постійними учасниками і призерами Обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна» та міського конкурсу краси і талантів «Пара-BEST» серед студентів коледжів і технікумів.

        Члени волонтерської команди коледжу «Твоє життя – твій вибір» ставали неодноразовими учасниками міського конкурсу «Волонтер року» і призерами в номінації «Найбільш щиросердний загін».

       Що стосується студентського самоврядування гуртожитку, то його активісти разом з викладачами проводили бесіди у формі інтерактивного спілкування з мешканцями гуртожитку «Незнання закону не є виправданням», «Шляхи подолання правового нігілізму», «Відповідальність та види покарань неповнолітніх» і «Стоп – наркотик!».

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz