Циклові комісії
Меню сайту
   
   
   
    

Форма входу
Логін:
Пароль:

Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 22.04.2024, 05:11

 

Циклова  комісія комерційних та фінансово-облікових  дисциплін   
 

      Головна мета циклової комісії комерційних та фінансово-облікових дисциплін - підготовка висококваліфікованих молодших спеціалістів відповідно до вимог основних положень Болонського процесу, підготовка спеціалістів з достатніми професійними знаннями, професійною підготовкою, спеціалістів, які вміють застосовувати свої знання на практиці. Основне завдання циклової комісії  – підготувати  молодших спеціалістів - фінансистів, експертів-оцінювачів, обліковців, товарознавців, логістів; навчити їх аналітично мислити, надати сучасні знання і практичні навички, необхідні для роботи у різних сферах фінансової, оціночної та підприємницької діяльності в умовах високої конкуренції на ринку праці.
      Циклова комісія комерційних та фінансово-облікових  дисциплін має необхідне матеріальне забезпечення для здійснення навчальної наукової та методичної роботи. Робота викладачів циклової комісії спрямована  на пошук шляхів оптимізації навчального процесу з метою підвищення якості підготовки фахівців.

Завідувачка цикловою комісією: Туманцова О.В.

     
 
Циклова комісія гуманітарних, соціально-економічних та загальноосвітніх дисциплін
 
        Основне завдання циклової комісії загальноосвітніх дисциплін - професійна підготовка та формування професійної майстерності, формування та розвиток основних засад національно-патріотичного виховання студентської молоді. Тож на заняттях викладачі створюють сприятливі умови для оволодіння міцними теоретичними знаннями, розвивають у студентів творчий та інтелектуальний потенціал, залучають їх до науково-дослідної роботи.
       У межах циклової комісії з метою поглиблення знань, роботи з обдарованими студентами та розширення світогляду студентської молоді працюють шість предметних гуртків.
     
         Завідувачка цикловою комісіїєю: Дорошенко О.О
 
 
 
 
Циклова комісія правничих дисциплін 


     Циклова комісія юридичних дисциплін створена в 1998 році та займається підготовкою молодших спеціалістів у галузі права.

 Викладачі циклової комісії спрямовують свою діяльність на отримання студентами  глибоких теоретичних знань, їх практичну підготовку, набуття необхідних компетентностей для подальшої професійної діяльності у галузі юриспруденції, продовження освіта та самоосвіти протягом життя.

Циклова комісія співпрацює з Полтавськими центрами надання безоплатної правовою допомоги, Державною судовою адміністрацією в Полтавській області, Полтавською міськрайонною філією Полтавського обласного центру зайнятості та іншими установами.

Позааудиторна діяльність циклової комісії також пов’язана з правовою сферою, в коледжі проводяться заходи в рамках Всеукраїнських та міжнародних акцій у сфері запобігання торгівлі людьми, проти насильства, протидія булінгу та інші.

Студенти-правники активно беруть участь у громадському студентському житті коледжу, міста, області.

 Завідувачка цикловою комісіїєю: Пивоварська К.Б.

 

   Склад циклової комісії


Циклова комісія харчових технологій та готельно-ресторанної справи.

      Головною метою діяльності циклової комісії є підготовка випускників, конкурентоспроможних фахівців в галузі виробництва харчових продуктів відповідно до досягнень вітчизняної та світової науки і освіти, загальнодержавного, міжнародного критеріїв та стандартів вищої освіти.
        Завідувачка цикловою комісією: Северин О. В.
 
 
 
 
 

 

  

 

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz