cyclov_buhgalter
Меню сайту
   
   
   
    

Форма входу
Логін:
Пароль:

Пошук




Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів записів

Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0






Вітаю Вас, Гість · RSS 27.06.2019, 02:04

 

 
                 циклова  комісія фінансово-економічних
                    та  облікових  дисциплін
  
 
 Голова циклової комісії

     Соболь Ганна Олегівна -  викладач вищої категорії, кандидат економічних наук, внутрішній аудитор якості ISO, сертифікований бухгалтер-практик САР

     Освіта - Новомосковський кооперативний коледж економіки та права ім. С.В.Литвиненка (2000) , ВНЗ Укоопспілки "Полтавськмй університет економіки і торгівлі" (2000)

    Викладає дисципліни:

- "Фінансовий облік"

 

 

 

E-mail: poltkooptex@ukr.net  

    

 
     Кіяшко Світлана Григорівна - викладач-методист.   

          Викладає дисципліни:

   - "Гроші і кредит";

   - "Основи торговельного підприємництва ";

   - "Економічний аналіз";

   - "Економіка торговельного підприємництва"

 
            Алімова Лариса Олексіївна - викладач-методист. 

       Викладає дисципліни:

    -  "Економіка підприємства";

    - "Основи галузевої економіки та підприємництва";

    - "Статистика";

    - "Основи енергоефективності".
             E-mail: alimova.larysa@mail.ru

 
 
            Радевич Тетяна Володимирівна - викладач вищої категорії. 

       Викладає дисципліни:

    -  "Бухгалтерський облік";

    - "Контроль і ревізія";

    - "Навчальна практика з бухгалтерського обліку".


             E-mail: alimova.larysa@mail.ru

 

      Погребняк Людмила Павлівна - викладач вищої категорії

        Викладає дисципліни:

    - "Облік і звітність у бюджетних установах";

   - "Облік і аналіз зовнішньоекономічної діяльності";

   - "Виробнича практика";

    - "Інформаційні системи, технології в обліку";

 
 
   Москаленко Олена Іванівна -  викладач вищої категорії

   Викладає дисципліни:

   -  "Фінанси підприємств";

   -  "Податкова система";

   -  "Казначейська справа";

   -  "Фінанси"

  E-mail: moskalenkolenka@gmail.com
 
 
 

        Ільченко Людмила Анатоліївна, викладач вищої категорії, викладач-методист.

        Викладає дисципліни: 

    - "Інформатика та комп'ютерна техніка";

    - "Навчальна практика з інформатики та комп'ютерної техніки";

    - "Комп'ютерно-правові системи";

    - "Електронна комерція";

    - "Інформаційні технології"

     E-mail: ikt_ilchenko@ukr.net

        

 
 

      Шалун Катерина Миколаївна, спеціаліст.

          Викладає дисципліни: 

    - "Виробнича практика";

    - "Технологія туристичного обслуговування";

    - "Географія туризму";

    - "Основи технології обслуговування  в індустрії розміщення";

    - "Основи екскурсознавства";

    - "Туристичне краєзнавство"

 
 

      Солод Тетяна Юріївна, спеціаліст.

          Викладає дисципліни: 

    - "Виробниче навчання"

 
 

      Деркач Роман Євгенійович, спеціаліст.

          Викладає дисципліни: 

    - "Виробниче навчання"

 

 

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz