Циклові комісії
Меню сайту
   
   

Форма входу
Логін:
Пароль:

Пошук

Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 23.10.2018, 05:04

 

Циклова комісія Фінансово-економічних та Облікових дисциплін 
 
      Основне завдання циклової комісії фінансово-економічних дисциплін – підготувати  молодших спеціалістів - фінансистів та експертів-оцінювачів, навчити їх аналітично мислити, надати сучасні знання і практичні навички, необхідні для роботи у різних сферах фінансової та оціночної діяльності в умовах високої конкуренції на ринку праці. 
    Циклова комісія фінансово-економічних та облікових дисциплін має необхідне матеріальне забезпечення для здійснення навчальної наукової та методичної роботи. В розпорядженні викладачів та студентів спеціальностей "
Фінанси, банківська справа та страхування, "Фінанси, банківська справа та страхування", спеціалізація Оціночна діяльність та "Облік і оподаткування"  комп’ютерні класи, аудиторії, електронна бібліотека, що має доступ до локальної мережі ПУЕТ та глобальної мережі Internet. Крім підготовки молодших спеціалістів, викладачі працюють над підвищенням кваліфікації бухгалтерів, надають практичну допомогу підприємствам і організаціям споживчої кооперації з проблем обліку та контролю. Циклова комісія має кабінети, три з яких обладнані комп'ютерною технікою, один має інтерактивну дошку, мультимедійний проектор та інтерактивну систему відповідей Senteo. Студенти з цікавістю навчаються в цих кабінетах, ведуть дослідну роботу в предметних гуртках, відпрацьовують теми винесені на самостійне вивчення. Щорічно на бухгалтерському відділенні проводиться "Тиждень бухгалтера”, де студенти демонструють свої знання, уміння, навички з облікових дисциплін, беруть участь в науково-теоретичних конференціях, предметних олімпіадах, конкурсах. 
     Студенти активно займаються спортом, беруть участь в художній самодіяльності.
Завідувач циклової комісії: Кіяшко С.Г.
E-mail циклової комісії: finance_pkt@ukr.net, Lignt233@ukr.net
 

Циклова комісія Загальноосвітніх дисциплін
 
      Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін створена в рік заснвання коледжу - 1957. У її складі працюють 6 чоловік: викладачі філологічних дисциплін - Ісакова В.С., Твердохліб Н.В., Дорошенко Ю.О.; викладачі природничо-математичних дисциплін -  Ташріфова І,М., Северин Ю.М., Дорошенко О.О.
       Основне завдання циклової комісії загальноосвітніх дисциплін - професійна підготовка та формування професійної майстерності, формування та розвиток основних засад національно-патріотичного виховання студентської молоді. Тож на заняттях викладачі створюють сприятливі умови для оволодіння міцними теоретичними знаннями, розвивають у студентів творчий та інтелектуальний потенціал, залучають їх до науково-дослідної роботи.
    У рамках циклової комісії з метою поглиблення знань, роботи з обдарованими студентами та розширення світогляду студентської молоді працюють п'ять предметних гуртків.
    Завідувач циклової комісії: Ісакова В.С.
    E-mail циклової комісії: zagalnoocvitni@ukr.net
 
Циклова комісія Соціально-економічних та гуманітарних дисциплін

     Циклова комісія соціально–економічних та гуманітарних дисциплін включає: Гордусенко С.В. - викладач гуманітарних дисциплін; Сорока Я.П. – викладач соціально-економічних дисциплін, Трауцька О.В. – викладач історії; викладачі іноземних мов: Кандзюба Л.І., Сипко Л.М.; викладачі інформатики і комп'ютерної техніки: Ільченко Л.А., Іноземцева Ю.Ю., Лисинська Т.А.
      Основною метою викладачів іноземної мови є формування у студентів умінь і навичок для практичного володіння діловою іноземною мовою під час усного та письмового професійного спілкування у конкретній галузі, користування усним монологічним та діалогічним мовленням у межах побутової, суспільно-політичної та фахової тематики, перекладу з іноземної мови на рідну текстів професійного спрямування.
      Основними завданнями викладачів суспільних дисциплін є вчити студентів аргументовано, науково аналізувати історичні, філософські проблеми, об’єктивно оцінювати досягнення філософської думки та її вплив на розвиток та формування світогляду епохи та майбутнього; вчити використовувати різноманітні джерела знань, систематично поповнювати знання, вміти застосовувати їх при вирішенні професійних питань, вчити студентів доводити власну громадську та світоглядну позицію.
      Циклова комісія працює над проблемою застосування мультимедійних засобів на заняттях з дисциплін циклу та їх вплив на якість знань, вмінь та навичок студентів.
E-mail циклової комісії: soc_gum_poltkooptex@ukr.net
 
Циклова комісія Комерційних дисциплін 

     Головна мета циклової комісії комерційних дисциплін - підготовка висококваліфікованих молодших спеціалістів відповідно до вимог основних положень Болонського процесу, підготовка спеціалістів з достатніми професійними знаннями, професійною підготовкою, спеціалістів, які вміють застосовувати свої знання на практиці.
     Робота викладачів циклової комісії спрямована  на пошук шляхів оптимізації навчального процесу з метою підвищення якості підготовки фахівців.
   Завідувач циклової комісії: Нещадим Л.В.
   E-mail циклової комісії: comerc_pkt@ukr.net
Склад циклової комісії
 
Циклова комісія Юридичних дисциплін 

    Циклова комісія юридичних дисциплін створена в 1998 році та займається підготовкою молодших спеціалістів з права. З 1998 по 2001 рр. - циклову комісію очолювала Кіяшко Ольга Кіндратівна, з 2001-2014 рр.-Дудецький Володимир Михайлович, з 2014-2015 рр . – Коломієць Ольга Олександрівна, з 2015 р. і до теперішнього часу – Перун Світлана Василівна. На цикловій комісії працюють: кандидат педагогічних наук Іноземцев В.А.; викладач вищої категорії, викладач-методист Коломієць О.О.; викладач вищої категорії, викладач-методист Нестеренко О.М.; викладач вищої категорії, викладач-методист Тригуб Т.М.; викладач вищої категорії Перун С.В.; викладач вищої категорії Северенчук Т.М.; викладач вищої категорії Стрілко Д.Л.;спеціаліст Шалаєнко С.А.  Спеціальність 081 «Право» акредитована у 2016 році.  Викладачі циклової комісії – це справжні майстри своєї справи, які дають глибокі теоретичні знання, практичну підготовку, цікаво проводять виховну роботу в групах, організовують тематичні заходи в коледжі. 

     Усі викладачі мають вищу фахову та педагогічну освіту й постійно працюють над підвищенням своєї кваліфікації, проходять стажування, відвідують та беруть активну участь у роботі методичних семінарів коледжу, наукових практичних конференціях з актуальних питань правового життя сучасної України, слідкують за змінами в законодавстві, новими виданнями в юридичній літературі. Тож студенти отримують знання, вміння та навички, які дозволяють вільно орієнтуватися в системі права і в системі законодавства України, давати правильну правову кваліфікацію подіям та вчинкам; вести дискусії, самостійно аналізувати конкретні норми права; користуватися джерелами поточного законодавства; орієнтуватися у проблемах підприємництва і ринкових відносин.

         У навчальному процесі успішно застосовуються методи, орієнтовані на набуття студентами практичних умінь, зокрема практикуються проведення імітаційних (ігрових) судових засідань та адміністративно-правових процедур із запрошенням у якості арбітрів практикуючих юристів, використання бінарних лекцій за участю викладача та юриста-практика. Під час рольових ігор, навчальних судових процесів студенти виконують різні ролі в умовах, максимально наближених до реальних. Суддя чи адвокат, прокурор чи слідчий … студент не завжди знає, яку роль доведеться зіграти на занятті. Необхідно бути компетентним у будь-якій справі! Рольові ігри не лише допомагають теорію втілювати у практику, але й реалізувати студенту накопичений навчальний потенціал, знайти своє покликання, впевненіше обирати майбутнє місце працевлаштування.

         Проблема, над якою працює комісія, це підвищення якості практичної підготовки молодших спеціалістів через впровадження і використання комп’ютерних технологій та інтерактивних методик. На базі коледжу працює навчально-юридична консультація щодо надання безкоштовної правової допомоги студентам, малозабезпеченим верствам населення.


Циклова комісія Технологічних дисциплін

    Головною метою діяльності циклової комісії є підготовка випускників, конкурентоспроможних фахівців в галузі виробництва харчових продуктів відповідно до досягнень вітчизняної та світової науки і освіти, загальнодержавного, міжнародного критеріїв та стандартів вищої освіти.
Завідувач циклової комісії: Гордієнко Л.В.
E-mail циклової комісії: Texnpoltkooptex@ukr.net
 
 
 

 

  

 

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz