Циклові комісії
Меню сайту
  
  

Форма входу
Логін:
Пароль:

Пошук

Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Хороша професія - це те, без чого не мислить себе кожна сучасна і цілеспрямована людина. А стати співробітником Приватбанку - банку № 1 в Україні - означає вибрати насичену і цікаву роботу, кар'єрне зростання, можливість безпосередньо впливати на рівень свого доходу

Хочу працювати в ПРИВАТБАНКУ


International conference


Вітаю Вас, Гість · RSS 18.10.2017, 08:47

 

Циклова комісія Фінансово-економічних та Облікових дисциплін 
 
      Основне завдання циклової комісії фінансово-економічних дисциплін – підготувати  молодших спеціалістів - фінансистів та експертів-оцінювачів, навчити їх аналітично мислити, надати сучасні знання і практичні навички, необхідні для роботи у різних сферах фінансової та оціночної діяльності в умовах високої конкуренції на ринку праці. 
    Циклова комісія фінансово-економічних та облікових дисциплін має необхідне матеріальне забезпечення для здійснення навчальної наукової та методичної роботи. В розпорядженні викладачів та студентів спеціальностей "
Фінанси, банківська справа та страхування, "Фінанси, банківська справа та страхування", спеціалізація Оціночна діяльність та "Облік і оподаткування"  комп’ютерні класи, аудиторії, електронна бібліотека, що має доступ до локальної мережі ПУЕТ та глобальної мережі Internet. Крім підготовки молодших спеціалістів, викладачі працюють над підвищенням кваліфікації бухгалтерів, надають практичну допомогу підприємствам і організаціям споживчої кооперації з проблем обліку та контролю. Циклова комісія має кабінети, три з яких обладнані комп'ютерною технікою, один має інтерактивну дошку, мультимедійний проектор та інтерактивну систему відповідей Senteo. Студенти з цікавістю навчаються в цих кабінетах, ведуть дослідну роботу в предметних гуртках, відпрацьовують теми винесені на самостійне вивчення. Щорічно на бухгалтерському відділенні проводиться "Тиждень бухгалтера”, де студенти демонструють свої знання, уміння, навички з облікових дисциплін, беруть участь в науково-теоретичних конференціях, предметних олімпіадах, конкурсах. 
     Студенти активно займаються спортом, беруть участь в художній самодіяльності.
Завідувач циклової комісії: Кіяшко С.Г.
E-mail циклової комісії: finance_pkt@ukr.net, Lignt233@ukr.net
 

Циклова комісія Загальноосвітніх дисциплін
 
      Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін Полтавського кооперативного технікуму заснована в далекому 1957 році. Першою головою циклової комісії була Черняк Анна Тимофіївна. З 2003 року і до сьогодні очолює циклову комісію викладач вищої категорії Ісакова Валентина Сергіївна. Циклова комісія налічує 12 чоловік:
викладачі математики − викладач вищої категорії Северин Ю.М., спеціаліст Дорошенко О.О., магістр Рябуха А.Ю; фізики − викладач вищої категорії Олійник Т. М.; хімії, біології − викладач вищої категорії Ташріфова І,М., викладач вищої категорії Зосімова В.В., спеціаліст Велика І.О., викладач ІІ категорії Рудь О.В.; української мови та літератури − викладач ІІ категорії Дорошенко Ю.О., магістр Твердохліб Н.В., .Ткаченко К.С.
Циклова комісія працює над загальнотехнікумівською проблемою – підвищення якості навчання студентів з використанням інформаційних ресурсів на заняттях загальноосвітнього циклу.
    Викладачі-предметники дотримуються вимог до викладача вищого навчального закладу − постійний розвиток − розширення професійних функцій, засвоєння нових видів знань, діяльності, повязаних з вимогами сучасного ринку праці.
    Завідувач циклової комісії: Ісакова В.С.
    E-mail циклової комісії: zagalnoocvitni@ukr.net
 
Циклова комісія Соціально-економічних та гуманітарних дисциплін

     Циклова комісія соціально–економічних та гуманітарних дисциплін включає: Гордусенко С.В. - викладач гуманітарних дисциплін; Сорока Я.П. – викладач соціально-економічних дисциплін, Трауцька О.В. – викладач історії; викладачі іноземних мов: Кандзюба Л.І., Сипко Л.М.; викладачі інформатики і комп'ютерної техніки: Ільченко Л.А., Іноземцева Ю.Ю., Лисинська Т.А.
      Основною метою викладачів іноземної мови є формування у студентів умінь і навичок для практичного володіння діловою іноземною мовою під час усного та письмового професійного спілкування у конкретній галузі, користування усним монологічним та діалогічним мовленням у межах побутової, суспільно-політичної та фахової тематики, перекладу з іноземної мови на рідну текстів професійного спрямування.
      Основними завданнями викладачів суспільних дисциплін є вчити студентів аргументовано, науково аналізувати історичні, філософські проблеми, об’єктивно оцінювати досягнення філософської думки та її вплив на розвиток та формування світогляду епохи та майбутнього; вчити використовувати різноманітні джерела знань, систематично поповнювати знання, вміти застосовувати їх при вирішенні професійних питань, вчити студентів доводити власну громадську та світоглядну позицію.
      Циклова комісія працює над проблемою застосування мультимедійних засобів на заняттях з дисциплін циклу та їх вплив на якість знань, вмінь та навичок студентів.
E-mail циклової комісії: soc_gum_poltkooptex@ukr.net
 
Циклова комісія Комерційних дисциплін 

     Головна мета циклової комісії комерційних дисциплін - підготовка висококваліфікованих молодших спеціалістів відповідно до вимог основних положень Болонського процесу, підготовка спеціалістів з достатніми професійними знаннями, професійною підготовкою, спеціалістів, які вміють застосовувати свої знання на практиці.
     Робота викладачів циклової комісії спрямована  на пошук шляхів оптимізації навчального процесу з метою підвищення якості підготовки фахівців.
   Завідувач циклової комісії: Нещадим Л.В.
   E-mail циклової комісії: comerc_pkt@ukr.net
Склад циклової комісії
 
Циклова комісія Юридичних дисциплін 

    Викладачі надають студентам знання, вміння та навички, які дозволяють вільно орієнтуватися в системі права і в системі законодавства України, давати правильну правову кваліфікацію подіям та вчинкам; вести дискусії, самостійно аналізувати конкретні норми права; користуватися джерелами поточногго законодавства; орієнтуватися у проблемах підприємництва і ринкових відносин.
  На базі циклової комісії юридичних дисциплін працює навчально-юридична консультація щодо надання безкоштовної правової допомоги студентам, малозабезпеченим верствам населення.
     Метою навчально-юридичної консультації є:
- підвищення рівня практичних знань, умінь і навичок студентів юридичних спеціальностей, формування їх правової культури, виховання поваги до принципів верховенства права, справедливості і людської гідності;
- забезпечення доступу представників соціально-вразливих груп суспільства до правової допомоги, надання їм безоплатних юридичних консультацій.
Завідувач циклової комісії: Перун С.В.

Циклова комісія Технологічних дисциплін

    Головною метою діяльності циклової комісії є підготовка випускників, конкурентоспроможних фахівців в галузі виробництва харчових продуктів відповідно до досягнень вітчизняної та світової науки і освіти, загальнодержавного, міжнародного критеріїв та стандартів вищої освіти.
Завідувач циклової комісії: Гордієнко Л.В.
E-mail циклової комісії: Texnpoltkooptex@ukr.net
 
 
 

 

  

 

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz