технікум
Меню сайту
   
   

Форма входу
Логін:
Пароль:

Пошук

Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 20.11.2018, 04:04

 

 

 

  
Коба Таміла Іванівна
випускниця Полтавського кооперативного коледжу
(перший випуск (1957-1959 рр.)
     "Випадково, в газеті прочитала об'яву про те, що в Полтаві відкривається кооперативний технікум. Вступні іспити з таких предметів: математика, хімія (усно) і твір (письмово). Конкурс був неймовірно великий, надії стати студентом майже не було. Але я була приємно здивована, побачивши своє прізвище в списках зарахованих. Я і такі як я були зараховані до числа студентів технікуму поза конкурсом, як діти, чиї батьки загинули на фронті. 
     Навчатися в технікумі мені дуже подобалось, я до сьогодні пам'ятаю своїх викладачів. Після технікуму я навчалась та закінчила Львівський торгово-економічний інститут, Московський вищий педагогічний інститут, працювала в рідному технікумі викладачем. З 1967 року очолила музей "Історії споживчої кооперації"   при Полтавському кооперативному технікумі. За зібраний матеріал про блокаду Ленінграду в 1987 р.   була нагороджена медаллю "В память битвы за Ленинград".
     За досягнення успіхів в роботі та організацію роботи музею в 1989 році отримала знак "Отличник советской потребительской кооперации". Сьогодні працюю завідуючою музею."
 
 
 

     Серед випускників старшого покоління Полтавського кооперативного коледжу є чимало людей, які назавжди пов'язали свою долю з цим навчальним закладом. Пройшовши дорогою життя, навчаючись пізніше в інших навчальних закладах, вони пам'ятали своїх викладачів, їхню науку і добру пораду. І тому, несучи світло рідного коледжу, вони повернулись сюди, але вже для того, щоб дарувати свої знання і вміння наступним поколінням, готувати нових спеціалістів в галузі споживчої кооперації.

       Пелюшенко Валентина Іванівна закінчила Полтавський кооперативний коледж у 1967 році, у 1984 році - Полтавський кооперативний інститут, у 1991 - педагогічний факультет Московського кооперативного інституту. Трудову дяльність Валентина Іванівна розпочала 10 жовтня 1967 року і пройшла шлях від торгівельного працівника до директора Полтавського кооперативного технікуму. У 1997 році Валентина Іванівна очолила керівництво технікумом і пропрацювала директором до 2006 року. За цей час вона була нагороджена почесною трудовою відзнакою "Знак пошани" Центральної спілки споживчих товариств України.
       Кожен ранок приходять в аудиторії рідного  навчального закладу колишні студенти, а нині викладачі коледжу:

Алексеєва Тетяна Олександрівна - 1977  року випуску, викладач вищої категорії;
Малиш Валентина Іванівна - 1980 
року випуску, викладач вищої категорії;
Ступарь Наталія Олександрівна - 1981 року випуску, викладач вищої категорії;
Тригуб Тамара Михайлівна - 1982
року випуску, начальник відділу кадрів та соціальних питань коледжу.   
 
   
 
Мірошнікова Зінаїда Антонівна
випускниця Полтавського кооперативного коледжу
 (1965 р.)

       Мірошнікова Зінаїда Антонівна закінчила Полтавський кооперативний технікум у 1965 році, у 1977 р. - Полтавський кооперативний інститут. Працює головою обкому профспілки працівників споживчої кооперації. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток споживчої кооперації України нагороджена у 2005 році трудовою відзнакою "ЗНАК  ПОШАНИ" центральної спілки споживчих товариств України (Укоопспілки).

 
 
Манжура Василь Олександрович
випускник Полтавського кооперативного коледжу
 (1972 р.)
     Манжура Василь Олександрович закінчив Полтавський кооперативний коледж у 1972 році, у 1975 році - Полтавський кооперативний інститут. Працює першим заступником голови правління Полтавської обласної спілки споживчих товариств. Заслужений працівник сфери послуг, за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток споживчої кооперації України нагороджений у 2004 році трудовою відзнакою "ЗНАК  ПОШАНИ" центральної спілки споживчих товариств України (Укоопспілки).
 
 
Фірсова Надія Василівна
випускниця Полтавського кооперативного коледжу
 (1976 р.)

Фірсова Надія Василівна закінчила Полтавський кооперативний коледж у 1976 році, у 1981 р. - Полтавський кооперативний інститут. Працює заступником голови правління, начальником управління фінансів і статистичної звітності і аналізу та прогнозування Полтавської обласної спілки споживчого товариства. Кандидат економічних наук, доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток споживчої кооперації України нагороджена у 2007 році трудовою відзнакою "ЗНАК  ПОШАНИ" центральної спілки споживчих товариств України (Укоопспілки).

 
 
Ваніна Катерина Миколаївна
випускниця Полтавського кооперативного коледжу
 (2003-2005 рр.)
 
      Катя народилася у мальовничому селі Ваніно, що в Росії. Коли їй був 1 рік, сім'я переїхала на Україну в Карлівський район Полтавської області. Тут  Катя закінчила школу і без вагань пішла навчатись у Полтавський кооперативний технікум. Це був 2003 рік. В цьому ж році Катя почала займатися гирьовим спортом у заслуженого тренера України Мороза О.А. Пройшло зовсім мало часу, а Катя вже виконувала норматив  майстра спорту.  В 2004 році вона взяла участь у міжнародному турнірі, що проходив в м. Житомир. Тут був її кращий результат - 185 підйомів - і Катя чемпіонка України. На чемпіонаті Європи (м.Гамбург, Німеччина) Ваніна Катерина стала срібним призером чемпіонату світу, а вже у 2005 році - чемпіонкою світу (256 підйомів), який проходив в Америці.
         В своїй автобіографії Катя пише: "Цей вид спорту породив у мені впевненість, витривалість та силу волі, яка завжди допомагала досягти високої мети..."
 
 
 
Левошко Надія Василівна 
випускниця Полтавського кооперативного коледжу
 (1999-2001  рр.)
       У  2001 році закінчила Полтавський кооперативний коледж за спеціальністю "Товарознавство та комерційна діяльність" і здобула кваліфікацію товарознавця. У 2004 році закінчила Харківський державний економічний університет  і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Менеджмент організацій" та здобула кваліфікацію менеджера-економіста. У 2005 році закінчила Полтавську державну аграрну академію за спеціальністю "Менеджмент організацій" та здобула кваліфікацію магістра з менеджменту. За результатами захисту магістерської роботи рекомендована ДЕК до вступу в аспірантуру.
       З 1 вересня 2007 року працює в Полтавській державній аграрній академії. Асистент кафедри. Викладає дисципліни: "Вступ до спеціальності", "Інженерний менеджмент", "Менеджмент і маркетинг". Нагороджена дипломом ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт з напряму "Менеджмент" за номінацією "Менеджмент у виробничій сфері" 2004 року. Працює над кандидатською дисертацією за тематикою "Оцінка і управління інтелектуальним потенціалом підприємства".
 
 
  фотоальбом  

Коледж  пишається своїми випускниками !!!


 
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz