технікум
Меню сайту
   
   
   
   

Форма входу
Логін:
Пароль:

Пошук
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Архів записів

Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 16.02.2019, 09:10

 

  
Коба Таміла Іванівна
випускниця Полтавського кооперативного коледжу
(перший випуск (1957-1959 рр.)
     "Випадково, в газеті прочитала об'яву про те, що в Полтаві відкривається кооперативний технікум. Вступні іспити з таких предметів: математика, хімія (усно) і твір (письмово). Конкурс був неймовірно великий, надії стати студентом майже не було. Але я була приємно здивована, побачивши своє прізвище в списках зарахованих. Я і такі як я були зараховані до числа студентів технікуму поза конкурсом, як діти, чиї батьки загинули на фронті. 
     Навчатися в технікумі мені дуже подобалось, я до сьогодні пам'ятаю своїх викладачів. Після технікуму я навчалась та закінчила Львівський торгово-економічний інститут, Московський вищий педагогічний інститут, працювала в рідному технікумі викладачем. З 1967 року очолила музей "Історії споживчої кооперації"   при Полтавському кооперативному технікумі. За зібраний матеріал про блокаду Ленінграду в 1987 р.   була нагороджена медаллю "В память битвы за Ленинград".
     За досягнення успіхів в роботі та організацію роботи музею в 1989 році отримала знак "Отличник советской потребительской кооперации". Сьогодні працюю завідуючою музею."
 
 
 

     Серед випускників старшого покоління Полтавського кооперативного коледжу є чимало людей, які назавжди пов'язали свою долю з цим навчальним закладом. Пройшовши дорогою життя, навчаючись пізніше в інших навчальних закладах, вони пам'ятали своїх викладачів, їхню науку і добру пораду. І тому, несучи світло рідного коледжу, вони повернулись сюди, але вже для того, щоб дарувати свої знання і вміння наступним поколінням, готувати нових спеціалістів в галузі споживчої кооперації.

       Пелюшенко Валентина Іванівна закінчила Полтавський кооперативний коледж у 1967 році, у 1984 році - Полтавський кооперативний інститут, у 1991 - педагогічний факультет Московського кооперативного інституту. Трудову дяльність Валентина Іванівна розпочала 10 жовтня 1967 року і пройшла шлях від торгівельного працівника до директора Полтавського кооперативного технікуму. У 1997 році Валентина Іванівна очолила керівництво технікумом і пропрацювала директором до 2006 року. За цей час вона була нагороджена почесною трудовою відзнакою "Знак пошани" Центральної спілки споживчих товариств України.
       Кожен ранок приходять в аудиторії рідного  навчального закладу колишні студенти, а нині викладачі коледжу:

Алексеєва Тетяна Олександрівна - 1977  року випуску, викладач вищої категорії;
Малиш Валентина Іванівна - 1980 
року випуску, викладач вищої категорії;
Ступарь Наталія Олександрівна - 1981 року випуску, викладач вищої категорії;
Тригуб Тамара Михайлівна - 1982
року випуску, начальник відділу кадрів та соціальних питань коледжу.   
 
   
 
Мірошнікова Зінаїда Антонівна
випускниця Полтавського кооперативного коледжу
 (1965 р.)

       Мірошнікова Зінаїда Антонівна закінчила Полтавський кооперативний технікум у 1965 році, у 1977 р. - Полтавський кооперативний інститут. Працює головою обкому профспілки працівників споживчої кооперації. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток споживчої кооперації України нагороджена у 2005 році трудовою відзнакою "ЗНАК  ПОШАНИ" центральної спілки споживчих товариств України (Укоопспілки).

 
 
Манжура Василь Олександрович
випускник Полтавського кооперативного коледжу
 (1972 р.)
     Манжура Василь Олександрович закінчив Полтавський кооперативний коледж у 1972 році, у 1975 році - Полтавський кооперативний інститут. Працює першим заступником голови правління Полтавської обласної спілки споживчих товариств. Заслужений працівник сфери послуг, за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток споживчої кооперації України нагороджений у 2004 році трудовою відзнакою "ЗНАК  ПОШАНИ" центральної спілки споживчих товариств України (Укоопспілки).
 
 
Фірсова Надія Василівна
випускниця Полтавського кооперативного коледжу
 (1976 р.)

Фірсова Надія Василівна закінчила Полтавський кооперативний коледж у 1976 році, у 1981 р. - Полтавський кооперативний інститут. Працює заступником голови правління, начальником управління фінансів і статистичної звітності і аналізу та прогнозування Полтавської обласної спілки споживчого товариства. Кандидат економічних наук, доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток споживчої кооперації України нагороджена у 2007 році трудовою відзнакою "ЗНАК  ПОШАНИ" центральної спілки споживчих товариств України (Укоопспілки).

 
 
Ваніна Катерина Миколаївна
випускниця Полтавського кооперативного коледжу
 (2003-2005 рр.)
 
      Катя народилася у мальовничому селі Ваніно, що в Росії. Коли їй був 1 рік, сім'я переїхала на Україну в Карлівський район Полтавської області. Тут  Катя закінчила школу і без вагань пішла навчатись у Полтавський кооперативний технікум. Це був 2003 рік. В цьому ж році Катя почала займатися гирьовим спортом у заслуженого тренера України Мороза О.А. Пройшло зовсім мало часу, а Катя вже виконувала норматив  майстра спорту.  В 2004 році вона взяла участь у міжнародному турнірі, що проходив в м. Житомир. Тут був її кращий результат - 185 підйомів - і Катя чемпіонка України. На чемпіонаті Європи (м.Гамбург, Німеччина) Ваніна Катерина стала срібним призером чемпіонату світу, а вже у 2005 році - чемпіонкою світу (256 підйомів), який проходив в Америці.
         В своїй автобіографії Катя пише: "Цей вид спорту породив у мені впевненість, витривалість та силу волі, яка завжди допомагала досягти високої мети..."
 
 
 
Левошко Надія Василівна 
випускниця Полтавського кооперативного коледжу
 (1999-2001  рр.)
       У  2001 році закінчила Полтавський кооперативний коледж за спеціальністю "Товарознавство та комерційна діяльність" і здобула кваліфікацію товарознавця. У 2004 році закінчила Харківський державний економічний університет  і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Менеджмент організацій" та здобула кваліфікацію менеджера-економіста. У 2005 році закінчила Полтавську державну аграрну академію за спеціальністю "Менеджмент організацій" та здобула кваліфікацію магістра з менеджменту. За результатами захисту магістерської роботи рекомендована ДЕК до вступу в аспірантуру.
       З 1 вересня 2007 року працює в Полтавській державній аграрній академії. Асистент кафедри. Викладає дисципліни: "Вступ до спеціальності", "Інженерний менеджмент", "Менеджмент і маркетинг". Нагороджена дипломом ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт з напряму "Менеджмент" за номінацією "Менеджмент у виробничій сфері" 2004 року. Працює над кандидатською дисертацією за тематикою "Оцінка і управління інтелектуальним потенціалом підприємства".
 
 

 

 

 

 

 

 

Мороз Тетяна. Технікум відкрив для мене свої двері в 2012 році, коли я стала студенткою за спеціальністю  «Товарознавство у митній справі». У процесі навчання було багато різних моментів. Зараз згадуються тільки найприємніші. Перший залік, перший іспит! Викладачі завжди ставилися до нас з теплом, намагалися зробити процес навчання цікавим і, треба сказати, у них це здорово виходило. За 2 роки мого навчання відбулося багато позитивних змін: змінився вигляд технікуму, технічне оснащення аудиторій. А чудовий викладацький склад разом із нами поповнив ряди козаків і берегинь Українського козацтва.

 

Овчаренко Артем. Тут я познайомився з хорошими людьми, у мене багато друзів. Я вдячний  викладачам за те, що вони навчили мене професійно підходити до будь-якої справи, за їх добре ставлення і чуйність. Дуже сумно розлучатися з групою та викладачами…
Маренич Наталія. Я люблю свій технікум і свою групу! Мені подобається спілкуватися з одногрупниками, з ними весело і цікаво. Наші викладачі допомагають нам здобувати нові знання і сприяють професійному становленню. Я впевнена в тому, що влаштуюся на хорошу роботу з подальшим кар'єрним ростом.
Стешенко Андрій. Добре вчитися  у  Полтавському кооперативному технікумі - це просто. Потрібно тільки виявляти цікавість до предметів, відвідувати заняття та виконувати всі завдання викладачів…
Гаркава Любов. Навчатися тут - це прекрасно, невимовно чудово і класно! Викладачі та студенти - ми всі на одному континенті! За два роки навчання до всіх звикла без сумніву!

Зубенко Олена. ПКТ -  the best. Всі викладачі  дбають про студентів і роблять все, щоб наше навчання не була рутиною, а запам'яталося нам, як найкращий час. Цікаві та веселі свята, захоплюючі конкурси, змагання - все це життя в ПКТ. Викладачі налаштовані дружелюбно, хоч інколи і суворі, але завжди справедливі. Заняття проходять цікаво, а практичні заняття корисні для майбутньої професії.

 

Кійко Валентина. Тут я познайомилася з хорошими людьми, у мене багато друзів. Я вдячна  викладачу з товарознавства Луцикович Поліні Степанівні за те, що вона навчила мене професійно підходити до своєї роботи, за її добре ставлення і чуйність. Дуже сумно розлучатися з групою та викладачами…

 

Маренич Марина. Хочу від усієї душі подякувати весь викладацький склад! Всіх тих, хто за весь час навчання вклав у нас стільки цінного, а головне, частинку самих себе, тих, хто не давав нам нудьгувати. Чесно кажучи, 2 роки студентства пролетіли так швидко! Озирнутися не встигла, начебто тільки вчора була абітурієнтом, а ось і вручення диплому! Крім того, хочу відзначити високий професіоналізм наших викладачів, думаю, їм не доведеться за нас червоніти! Завдяки знанням, які дали мені в технікумі я впевнено відчуваю себе в професії. І ще не менш важливо те, що в ПКТ я знайшла справжніх друзів, з якими ми спілкуватимемося і після випуску

 

Верещака Дарина. Наш технікум – найкращий! у нас не було жодної нудної лекції чи даремного, позбавленого практичної користі, практичного заняття, за що величезне спасибі нашим викладачам. Вони не тільки володіють професійними знаннями, якими поспішають поділитися з нами, а й подають інформацію легко, доступно і цікаво.

 

Бацман Вадим. Мені дуже подобається вчитися в Полтавському кооперативному технікумі. Я задоволений своїм навчанням, і хотів би висловити подяку викладачам технікуму. Також мені дуже подобається брати участь в різних спортивних заходах, які проводяться в нашому технікумі.

 

Гудзь Тетяна. Я люблю наш технікум.  Викладачі спілкуються з нами не як зі студентами, а як з майбутніми колегами. З великим бажанням і любов'ю вони діляться своїми знаннями, формуючи та виховуючи з нас комерсантів майбутнього. Велике спасибі Вам за це!

Приходько Альона. Мені подобається жити в країні під назвою «Полтавський кооперативний технікум»!  Тут все справжнє: справжня гармонія, справжній гуманізм, справжня атмосфера добра, радості і справжнє життя в усіх його проявах...

 

Воробйова Катерина. Надавати послуги споживачам - це моє покликання. Мені подобається займатися цією справою. І викладачі допомагають нам стати справжніми професіоналами у торговельній галузі. Також ми беремо участь у різних обласних, регіональних і всеукраїнських конкурсах по нашій спеціальності “Товарознавство у митній справі” і займаємо непогані  місця.

Май Іван. Технікум став мені другим домом. Тут я знайшов своїх нових друзів. Анітрохи не шкодую, що пішов вчитися саме на цю чудову професію. Також хочеться сказати слова подяки всім викладачам, і особливо Пасішнику Анатолію Семеновичу за те, що він допомагав реалізувати мої здібності до тенісу. Величезне спасибі всім!

  фотоальбом  

Коледж  пишається своїми випускниками !!!


 
Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz