Адміністрація технікуму
Меню сайту
  
  

Форма входу
Логін:
Пароль:

Пошук

Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Хороша професія - це те, без чого не мислить себе кожна сучасна і цілеспрямована людина. А стати співробітником Приватбанку - банку № 1 в Україні - означає вибрати насичену і цікаву роботу, кар'єрне зростання, можливість безпосередньо впливати на рівень свого доходу

Хочу працювати в ПРИВАТБАНКУ


International conference


Вітаю Вас, Гість · RSS 19.07.2018, 21:48

 
Іноземцев Віктор Анатолійович
директор коледжу з 15 березня 2007 року
 
  

     Іноземцев В.А. досконало знає навчально-виховний процес і його структурні підрозділи, сміливо, виважено приймає відповідальні рішення, спрямовує роботу колективу на реалізацію основних напрямків державної політики в сфері освіти. Спрямовує роботу педагогічного колективу на якісне навчання та виховання молоді. 
    За роки роботи в коледжі успішно проведена акретидація всіх спеціальностей та про ліцензовано нову спеціальність "Оціночна діяльність”, що дало можливість покращити рейтинг навчального закладу. Особливу увагу Віктор Анатолійович приділяє залученню студентів у гуртки, яких у коледжі налічується 38 з навчальних дисциплін, 4 з художньої самодіяльності, 6 спортивних секцій. 
    Значну увагу приділяю запровадженню і вдосконаленню інтерактивних методів навчання, методичного забезпечення навчального процесу, покращенню практичної підготовки фахівців, підвищенню кваліфікації викладачів. Під його керівництвом у коледжі видається інформаційний педагогічний вісник "Кооперативна освіта”.  Під його особистим керівництвом зміцнена матеріально-технічна база навчальних кабінетів та гуртожитку: в аудиторіях встановлено сучасне обладнання, комп’ютерна техніка, інтерактивні дошки, система для перевірки знань студентів SMART – senteo, обладнано електронний читальний зал, щорічно поповнюється бібліотечний фонд. 
    У вихованні студентів особливу увагу приділяє розвитку студентського самоврядування, національної самосвідомості, професійної гордості, відданості споживчій кооперації. Віктор Анатолійович приділяє увагу ветеранам праці та споживчої кооперації, надаючи матеріальну допомогу та послуги. Під його керівництвом створено студентський загін "Милосердя”. 
      За багаторічну сумлінну працю Іноземцев В.А. нагороджений Почесною грамотою Полтавської обласної ради, Почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації, Подякою Укоопспілки, Почесною грамотою Полтавської облспоживспілки. 

 
Лобань Оксана Євстахівна
перший заступник директора, працює в коледжі з 1976 року
 
 
     Лобань О.Є. спрямовує роботу педагогічного колективу на реалізацію основних завдань, які стоять перед вищою освітою. Здійснює пошук шляхів надання освітній діяльності інноваційного характеру в усіх напрямках діяльності навчального закладу: в організації навчально-виховного процесу, технології навчання, матеріально-технічного забезпечення, вміло здійснює організацію та безпосереднє керівництво навчальним процесом по всіх спеціальностях, є ініціатором запровадження інноваційних технологій, комп’ютерних програм, кредитно-модульної системи навчання, які спрямовують роботу педагогічного колективу на удосконалення навчально-виховної роботи відповідно вимогам сучасної освіти, приймає активну участь в організації і проведенні самоаналізу акредитації та ліцензування спеціальностей, в проведенні педагогічних рад, педагогічних конференцій, у випуску інформаційного вісника "Кооперативна освіта". 
     За добросовісне виконання службових обов’язків, за досягнуті успіхи в підготовці молодших спеціалістів для системи споживчої кооперації та інших галузей господарської діяльності, навчання і виховання підростаючого покоління, вагомий внесок в удосконалення роботи навчально-виховного закладу має подяку Правління Центральної спілки споживчих товариств України (Укоопспілки), Почесну трудову відзнаку "Знак пошани”. 
 

Гордусенко Світлана Володимирівна 

заступник директора з навчальної роботи, 
працює в коледжі з 2011 року       

   

 Освіта вища, спеціальність за дипломом «Початкове навчання», кваліфікація - вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія – «спеціаліст вищої категорії», стаж педагогічної роботи – 27 років, стаж керівної роботи – 13 років.

 
Даценко Вікторія Миколаївна
заступник директора з виховної роботи,
працює в коледжі з 2010 року
 
     Даценко В.М. постійно запроваджує активні, цікаві, сучасні форми виховання студентів, здійснює контроль за станом виховної роботи в гуртожитку та навчальних групах. Здійснює заходи по розвитку правового, національно-патріотичного, морального, професійного виховання студентів, організовує відпочинок та дозвілля студентів у коледжі та гуртожитку, багато уваги приділяє індивідуальній виховній роботі зі студентами, організації роботи гуртків художньої самодіяльності, роботі спортивних секцій.   
    Значну увагу приділяє організації діяльності студентського самоврядування, Раді правового виховання, соціальної захищеності студентів з числа дітей-сиріт, з малозабезпечених сімей, інвалідам. Студенти коледжу під керівництвом Даценко В.М. неодноразово займали призові місця у республіканському огляді-конкурсі художньої самодіяльності "Студентські перлини тобі, Україно”, обласному фестивалі-конкурсі "Студентська весна”, ставали переможцями обласних та міських спортивних змагань з легкої атлетики, баскетболу, волейболу. Даценко В.М. здійснює психологічне обстеження студентів, їхніх груп та колективів, моніторинг змісту та умов індивідуального розвитку студентської молоді, визначення причин, що ускладнюють їх розвиток та навчання. Приймає участь у проведенні психолого-медико педагогічних заходів із метою усунення відхилень у психологічному та індивідуальному розвитку і поведінці, схильності до правопорушень, формування соціально-корисної життєвої перспективи студентів.
 
 
Боровський Юрій Романович

заступник директора з адміністративно-господарської частини,

працює в коледжі з 2006 року
 
 
 
Боровський Ю.Р. на високому рівні здійснює організацію та керівництво роботою по господарському обслуговуванню учбового корпусу та гуртожитку. Постійно дбає про забезпечення належних умов для проведення навчально-виховного процесу, про покращення матеріально-технічної бази, навчальних кабінетів, про покращення побутових умов для працівників і студентів коледжу. Уміло здійснює керівництво роботою обслуговуючого персоналу господарської частини.
За сумлінну працю і трудові досягнення нагороджений Почесною грамотою Полтавської міської ради. 
 
Гергель Валентина Вікторівна
голова профспілкового комітету,
працює в коледжі з 1997 року
 
 
Головним завданням діяльності профкому є підготовка і прийняття Колективного договору з адміністрацією на кожний календарний рік на конференції трудового колективу Полтавського кооперативного коледжу. У Колективному договорі передбачено, відповідно до вимог  Кодексу Законів України «Про працю», основні зобов’язання сторін із питань регулювання виробничих, трудових, соціально-економічних відносин, узгодження інтересів співробітників (режим роботи, умови і охорона праці, встановлення компенсацій і пільг, забезпечення житлово-побутового, культурного, медичного обслуговування, організація оздоровлення і відпочинку тощо). Обговорення і ухвалення основних положень договору проводиться гласно і демократично, за участю всіх співробітників коледжу.
На засіданнях профкому розглядаються актуальні питання життя трудового колективу: поліпшення умов і охорона праці, надання грошової допомоги членам профспілки, медичне обслуговування і оздоровлення співробітників та їх дітей, організація культурно-масових заходів, спортивних змагань та ін.
 
 
Ступарь Наталія Олександрівна
 завідувач методичним кабінетом,
працює в коледжі з 2000 року 
 
    Ступарь Н.О. велику увагу приділяє методичному забезпеченню навчального процесу всіх спеціальностей в коледжі. Є ініціатором педагогічних ідей та інновацій, які спрямовують роботу педагогічного колективу на удосконалення навчально-виховної роботи в контексті з вимогами сучасної освіти.
     Приймає участь в обласній секції методистів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, здійснює керівництво школою молодого викладача, надає допомогу викладачам з удосконалення методики проведення різних видів занять, виховних міроприємств, міжвузівських педагогічних конференцій. Щорічно організовує і проводить конкурс "Кращий педагогічний досвід – в практику”, педагогічні читання, науково-практичні конференції, приймає участь у виставках методичної роботи навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Полтавської області. Із 2007 року в технікумі відповідальна за випуск інформаційного вісника "Кооперативна освіта".
     За сумлінну працю і трудові досягнення нагороджена Почесною грамотою Полтавської міської ради.
 
 
Твердохліб  Наталія Володимирівна
завідуюча технологічним та заочним відділенням
працює в коледжі з 2013 року 
 
 
Твердохліб Н.В. спрямовує роботу відділення на реалізацію завдань, які стоять перед вищою освітою. Здійснює пошук шляхів удосконалення освітньої діяльності, профорієнтаційної роботи. Постійно працює над удосконаленням матеріально-технічної бази навчальних кабінетів. Значну увагу приділяє практичній підготовці майбутніх фахівців.
 
 
Трауцька Ольга Василівна
завідувач підприємницько-фінансовим та правовим відділенням,
працює в коледжі з 2009 року 
 
Трауцька О.В. здійснює організацію та контроль за навчально-виховним процесом на відділенні, приділяє велику увагу удосконаленню навчально-виховного процесу.
На відділенні проводяться професійні конкурси, міжвузівські науково-практичні конференції, конкурси, предметні олімпіади, організовуються екскурсії по історичним і культурним місцям України.
 
 
 
 

 

 

 

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz