Історія коледжу
Меню сайту
   
   
   
   

Форма входу
Логін:
Пароль:

Пошук
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів

Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 22.03.2019, 03:52

  
       Історія Полтавського кооперативного коледжу цікава і веде в сиву давнину, коли у 1900 році в будинку Сарафа (нині середня школа №4 м.Полтави) було відкрите комерційне училище, яке готувало фахівців для споживчої кооперації.  У 1915 році Полтавська спілка споживчих товариств відкриває однорічну торгово-кооперативну школу, яка готувала ревізорів, бухгалтерів, завідуючих магазинів і т.д.
      У 20-х- 30-х роках у Полтаві діяв і кооперативний технікум, але його в 1928 році об`єднали з технікумом садівництва, назвали агро-кооперативний технікум, який згодом став базою Полтавського сільськогосподарського інституту (нині Державна Аграрна Академія). За рішенням Ради Міністрів УРСР та правління Укоопспілки, 3 квітня 1957 року прийняла рішення № 1709/11 про відкриття в Полтаві з 1 вересня кооперативного технікуму, який діє по сьогодні.
     Зараз він являє собою навчальний заклад споживчої кооперації області і входить до складу Полтавського навчального комплексу Укоопспілки "Освіта". Першим директором Полтавського кооперативного технікуму був Блантер Аркадій Савич. Біля 17 років директором технікуму була Костроміна Серафима Михайлівна. 11 років директором працювала Сидоренко Катерина Федорівна, біля 10 років директором технікуму працювала Пелюшенко Валентина Іванівна. З 15.03.2007 р. технікум очолює Іноземцев Віктор Анатолійович.
 
        Під керівництвом В.А.Іноземцева в коледжі успішно проведена акредитація всіх спеціальностей та проліцензовано нову спеціальність  "Оціночна діяльність", що підвищело рейтинг навчального закладу. Особлива увага приділяється індивідуальній роботі в гуртках за інтересами, яких у коледжі з різних дисциплін налічується 38 , 4 - з художньої самодіяльності, 6 спортивних секцій. Результатом індивідуальної роботи зі студентами є високі досягнення студентів на республіканських, регіональних конкурсах та змаганнях. Значну увагу приділяє запровадженню інтерактивних методів навчання, методичному забезпеченню навчального процесу, покращенню практичної підготовки фахівців, працевлаштуванню випускників, підвищенню кваліфікації викладачів. Щорічно понад 50% випускників продовжують навчання в ВНЗ ІІІ і IV рівнів акредитації. Під його керівництвом у коледжі видається інформаційний вісник "Кооперативна освіта".
        За роки керівництва Віктора Анатолійовича зміцнена матеріально-технічна база аудиторій, навчальних кабінетів, лабораторій та гуртожитку: встановлено сучасне обладнання, комп'ютерна техніка, система для перевірки знань студентів SMART-senteo, обладнано електронний читальний зал, щорічно в бібіліотеку закуповуються не тільки підручники та навчальні посібники, а й художня література, періодичні видання.
       Особливу увагу керівник приділяє умовам проживання в гуртожитку: кімнати поповнюються новими меблями, побутовою технікою, спортивна кімната обладнана сучасними тренажерами.
       У вихованні студентів звертає увагу на розвиток студентського самоврядування, активізації самосвідомості, професійної гордості, відданості споживчій кооперації.
        Не обходить увагою ветеранів праці та споживчої кооперації, надаючи матеріальну допомогу та послуги. Під керівництвом директора коледжу створено студентський загін "Милосердя".
 

 

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz