Абітурієнтам
Меню сайту
   
   
   
    

Форма входу
Логін:
Пароль:

Пошук
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 21.04.2019, 20:06

ВСТУП 2019
Спеціальність "Право"

   Юрист може допомогти несправедливо скривдженій людині, захистити права потерпілого від злочину, допомогти людині, незаконно звільненій з роботи, поновити чи захистити оскаржувані майнові чи особисті права. Основна мета професії юриста — встановлення справедливості, тому бути юристом — це величезна відповідальність. Професія цікава постійним спілкуванням з людьми.

  Після закінчення навчання в коледжі випускники можуть працювати:

 • працівниками органів правосуддя;
 • юрисконсультами;
 • державнимм і приватнимм виконавцями;
 • оперативними працівниками органів внутрішніх справ, митних органів, різних служб безпеки (у певних їх структурах);
 • фахівцями з кадрів;
 • помічниками керівника підприємств, установ та різноманітних фірм.

 Спеціальність "Підприємництво, торгівля та біржова дільність",

                                               спеціалізація "Товарознавство в митній справі"

   Молодший спеціаліст з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності здатний ефективно працювати в органах державного управління, інвестиційно-консалтингових фірмах, на промислових і комерційних підприємствах і організаціях різних форм власності, провідних українських і зарубіжних компаніях, або успішно започаткувати власну справу.

   Наші випускники мають можливість опрацювати в різних сферах діяльності:

 • Підприємництво: підприємець та керівник у сфері торгівлі, електронної комерції, консалтингу, реклами; керівник агентства: страхового, нерухомості, рекламного тощо, керівник підприємства сфери послуг, директор малого підприємства.
 • Торгівля: директор торговельної фірми, керівник магазину, комерсант, завідувач торговельного залу, менеджер у роздрібній та оптовій торгівлі, надання послуг; декларант, митний брокер.
 • Біржова діяльність: фахівець з біржової торгівлі; брокер, дилер; фахівець із біржових операцій; аукціоніст (ліцитатор); торговельний брокер (маклер).
 • Профіль професійної компетентності фахівця з товарознавства та торговельного підприємництва дозволяє обирати та обіймати провідні керівні посади, створювати власний бізнес та реалізувати себе у багатьох напрямах, гармонійно поєднуючи кар'єрне та особисте зростання.

   Після закінчення навчання в коледжі випускники можуть обіймати посади:

 • управляючого торговельним підприємством;
 • менеджера з продажів та Інтернет-продажів;
 • торгового агента, брокера, дилера; трейдера;
 • менеджера з планування магазину та інтер'єру торгового залу;
 • мерчандайзера;
 • спеціаліста з прийому та обліку товарів тощо.
Спеціальність "Облік і оподаткування"
   Випускники за цією спеціальністю можуть працювати в органах фінансової системи, системах соціального захисту, охорони здоров'я, освіти, культури, у фінансових управліннях, контрольно-ревізійні службі, державних податкових інспекціях, відділах місцевих державних адміністрацій, у бюджетних установах і організаціях, на підприємствах різних форм власності.

Спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування"

  Випускники за цією спеціальністю можуть працювати у комерційних банках, страхових та інвестиційних компаніях, державних установах (фіскальна служба, пенсійний фонд, державне казначейство та ін.).

Спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування",

                                                                             спеціалізація "Оціночна діяльність"

Оцінювач-експерт - важливий фахівець сучасної економіки, здатний визначити вартість будь-якого виду майна і земельних ділянок, пакетів акцій і часток бізнесу, майнових прав, нематеріальних активів. 

Майбутнє місце роботи:

 • банківська сфера,
 • агентства нерухомості,
 • консалтингові компанії,
 • оціночно-юридичні бюро,
 • страхові компанії та інвестиційні фонди.
Спеціальність "Харчові технології"

   Підготовка молодшого спеціаліста за спеціальністю «Харчові технології» передбачає отримання глибоких знань та практичних навичок з технології виготовлення страв, кулінарної та кондитерської продукції, особливостей харчування народів різних країн світу, розробки нових видів харчових продуктів, проектування і реконструкцію закладів ресторанного господарства.

 Спеціальність "Готельно-ресторанна справа"

  Підготовка молодшого спеціаліста за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа» передбачає оволодіння професійними знаннями та навичками з системи послуг у закладах ресторанного господарства, стандартами обслуговування, ознайомлення з інноваціями у галузі готельно-ресторанного бізнесу.

 

 
 Полтавський кооперативний коледж заснований 1957 році на базі торгівельно-кооперативної школи. Зараз він являє собою навчальний заклад споживчої кооперації області й входить до складу Полтавського навчального комплексу Укркоопспілки "Освіта" 
Обравши наш навчальний заклад, Ви не пошкодуєте!!!
Коледж, маючи 60-річний досвід і стійкі педагогічні традиції, займає достойне місце серед навчальних закладів в Полтавській області та Україні

 

 
Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz