Циклові комісії
Меню сайту
   
   
   
    

Форма входу
Логін:
Пароль:

Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Архів записів

Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 24.09.2020, 04:50

 

Циклова  комісія комерційних та фінансово-облікових  дисциплін   
 
      Головна мета циклової комісії комерційних та фінансово-облікових дисциплін - підготовка висококваліфікованих молодших спеціалістів відповідно до вимог основних положень Болонського процесу, підготовка спеціалістів з достатніми професійними знаннями, професійною підготовкою, спеціалістів, які вміють застосовувати свої знання на практиці. Основне завдання циклової комісії  – підготувати  молодших спеціалістів - фінансистів, експертів-оцінювачів, обліковців, товарознавців, логістів; навчити їх аналітично мислити, надати сучасні знання і практичні навички, необхідні для роботи у різних сферах фінансової, оціночної та підприємницької діяльності в умовах високої конкуренції на ринку праці.
      Циклова комісія
комерційних та фінансово-облікових  дисциплін має необхідне матеріальне забезпечення для здійснення навчальної наукової та методичної роботи. Робота викладачів циклової комісії спрямована  на пошук шляхів оптимізації навчального процесу з метою підвищення якості підготовки фахівців.
     
 
 
Циклова комісія гуманітарних, соціально-економічних та загальноосвітніх дисциплін
 
     Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін створена в рік заснування коледжу - 1957. У її складі працюють 8 чоловік: викладачі філологічних дисциплін - Ісакова В.С.; викладачі природничо-математичних дисциплін -  Дорошенко О.О.
     Основне завдання циклової комісії загальноосвітніх дисциплін - професійна підготовка та формування професійної майстерності, формування та розвиток основних засад національно-патріотичного виховання студентської молоді. Тож на заняттях викладачі створюють сприятливі умови для оволодіння міцними теоретичними знаннями, розвивають у студентів творчий та інтелектуальний потенціал, залучають їх до науково-дослідної роботи.
       У рамках циклової комісії з метою поглиблення знань, роботи з обдарованими студентами та розширення світогляду студентської молоді працюють шість предметних гуртків.
     
         Завідувачка цикловою комісіїєю: Рогова Н. Ю.
 
 
 
 
Циклова комісія правничих дисциплін 


     Циклова комісія юридичних дисциплін створена в 1998 році та займається підготовкою молодших спеціалістів у галузі права.

 Викладачі циклової комісії спрямовують свою діяльність на отримання студентами  глибоких теоретичних знань, їх практичну підготовку, набуття необхідних компетентностей для подальшої професійної діяльності у галузі юриспруденції, продовження освіта та самоосвіти протягом життя.

Циклова комісія співпрацює з Полтавськими центрами надання безоплатної правовою допомоги, Державною судовою адміністрацією в Полтавській області, Полтавською міськрайонною філією Полтавського обласного центру зайнятості та іншими установами.

Позааудиторна діяльність циклової комісії також пов’язана з правовою сферою, в коледжі проводяться заходи в рамках Всеукраїнських та міжнародних акцій у сфері запобігання торгівлі людьми, проти насильства, протидія булінгу та інші.

Студенти-правники активно беруть участь у громадському студентському житті коледжу, міста, області.

 Завідувачка цикловою комісіїєю: Пивоварська К.Б.

 

   Склад циклової комісії


Циклова комісія харчових технологій та готельно-ресторанної справи.

      Головною метою діяльності циклової комісії є підготовка випускників, конкурентоспроможних фахівців в галузі виробництва харчових продуктів відповідно до досягнень вітчизняної та світової науки і освіти, загальнодержавного, міжнародного критеріїв та стандартів вищої освіти.
        Завідувачка цикловою комісією: Северин О. В.
 
 
 
 
 

 

  

 

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний хостинг uCoz