Циклові комісії
Меню сайту
   
   
   
    

Форма входу
Логін:
Пароль:

Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів

Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 16.09.2019, 04:01

 

Циклова комісія фінансово-економічних і облікових дисциплін 
 
      Основне завдання циклової комісії фінансово-економічних дисциплін – підготувати  молодших спеціалістів - фінансистів та експертів-оцінювачів, навчити їх аналітично мислити, надати сучасні знання і практичні навички, необхідні для роботи у різних сферах фінансової та оціночної діяльності в умовах високої конкуренції на ринку праці. 
    Циклова комісія фінансово-економічних та облікових дисциплін має необхідне матеріальне забезпечення для здійснення навчальної наукової та методичної роботи. В розпорядженні викладачів та студентів спеціальностей "
Фінанси, банківська справа та страхування, "Фінанси, банківська справа та страхування", спеціалізація Оціночна діяльність та "Облік і оподаткування"  комп’ютерні класи, аудиторії, електронна бібліотека, що має доступ до локальної мережі ПУЕТ та глобальної мережі Internet. Крім підготовки молодших спеціалістів, викладачі працюють над підвищенням кваліфікації бухгалтерів, надають практичну допомогу підприємствам і організаціям споживчої кооперації з проблем обліку та контролю. Циклова комісія має кабінети, три з яких обладнані комп'ютерною технікою, один має інтерактивну дошку, мультимедійний проектор та інтерактивну систему відповідей Senteo. Студенти з цікавістю навчаються в цих кабінетах, ведуть дослідну роботу в предметних гуртках, відпрацьовують теми винесені на самостійне вивчення. Щорічно на бухгалтерському відділенні проводиться "Тиждень бухгалтера”, де студенти демонструють свої знання, уміння, навички з облікових дисциплін, беруть участь в науково-теоретичних конференціях, предметних олімпіадах, конкурсах. 
     Студенти активно займаються спортом, беруть участь в художній самодіяльності.
E-mail циклової комісії: finance_pkt@ukr.net, Lignt233@ukr.net
 
 
Циклова комісія гуманітарних, соціально-економічних та загальноосвітніх дисциплін
 
      Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін створена в рік заснвання коледжу - 1957. У її складі працюють 6 чоловік: викладачі філологічних дисциплін - Ісакова В.С., Верходуб Н.В.; викладачі природничо-математичних дисциплін -  Дорошенко О.О., Рябуха А.Ю.
       Основне завдання циклової комісії загальноосвітніх дисциплін - професійна підготовка та формування професійної майстерності, формування та розвиток основних засад національно-патріотичного виховання студентської молоді. Тож на заняттях викладачі створюють сприятливі умови для оволодіння міцними теоретичними знаннями, розвивають у студентів творчий та інтелектуальний потенціал, залучають їх до науково-дослідної роботи.
    У рамках циклової комісії з метою поглиблення знань, роботи з обдарованими студентами та розширення світогляду студентської молоді працюють п'ять предметних гуртків.
    Завідувач циклової комісії: Ісакова В.С.
    E-mail циклової комісії: zagalnoocvitni@ukr.net
 
Циклова комісія комерційних дисциплін 

     Головна мета циклової комісії комерційних дисциплін - підготовка висококваліфікованих молодших спеціалістів відповідно до вимог основних положень Болонського процесу, підготовка спеціалістів з достатніми професійними знаннями, професійною підготовкою, спеціалістів, які вміють застосовувати свої знання на практиці.
     Робота викладачів циклової комісії спрямована  на пошук шляхів оптимізації навчального процесу з метою підвищення якості підготовки фахівців.
   Завідувач циклової комісії: Нещадим Л.В.
   E-mail циклової комісії: comerc_pkt@ukr.net
Склад циклової комісії
 
Циклова комісія юридичних дисциплін 

    Циклова комісія юридичних дисциплін створена в 1998 році та займається підготовкою молодших спеціалістів з права.  Викладачі циклової комісії – це справжні майстри своєї справи, які дають глибокі теоретичні знання, практичну підготовку, цікаво проводять виховну роботу в групах, організовують тематичні заходи в коледжі. 

     Усі викладачі мають вищу фахову та педагогічну освіту й постійно працюють над підвищенням своєї кваліфікації, проходять стажування, відвідують та беруть активну участь у роботі методичних семінарів коледжу, наукових практичних конференціях з актуальних питань правового життя сучасної України, слідкують за змінами в законодавстві, новими виданнями в юридичній літературі. Тож студенти отримують знання, вміння та навички, які дозволяють вільно орієнтуватися в системі права і в системі законодавства України, давати правильну правову кваліфікацію подіям та вчинкам; вести дискусії, самостійно аналізувати конкретні норми права; користуватися джерелами поточного законодавства; орієнтуватися у проблемах підприємництва і ринкових відносин.

        Проблема, над якою працює комісія, це підвищення якості практичної підготовки молодших спеціалістів через впровадження і використання комп’ютерних технологій та інтерактивних методик. На базі коледжу працює навчально-юридична консультація щодо надання безкоштовної правової допомоги студентам, малозабезпеченим верствам населення.


Циклова комісія технологічних дисциплін

    Головною метою діяльності циклової комісії є підготовка випускників, конкурентоспроможних фахівців в галузі виробництва харчових продуктів відповідно до досягнень вітчизняної та світової науки і освіти, загальнодержавного, міжнародного критеріїв та стандартів вищої освіти.
Завідувач циклової комісії: Гордієнко Л.В.
E-mail циклової комісії: Texnpoltkooptex@ukr.net
 
 
 

 

  

 

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz