Виробнича практика
Меню сайту
  
  

Форма входу
Логін:
Пароль:

Пошук

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Хороша професія - це те, без чого не мислить себе кожна сучасна і цілеспрямована людина. А стати співробітником Приватбанку - банку № 1 в Україні - означає вибрати насичену і цікаву роботу, кар'єрне зростання, можливість безпосередньо впливати на рівень свого доходу

Хочу працювати в ПРИВАТБАНКУ


International conference


Вітаю Вас, Гість · RSS 24.06.2018, 08:02

      
null
 
 
кладовою частиною навчального процесу у Полтавському кооперативному технікумі є практичне навчання. Згідно з навчальними планами і програмами кожне третє заняття є практичним або семінарським. Метою практичного навчання є поглиблення і закріплення теоретичних знань, формування вмінь і набуття навичок самостійного виконання професійних завдань. Серед всіх видів практичного навчання особливе місце посідає навчальна та виробнича практика, яка проходить безпосередньо на діючих підприємствах, в установах та організаціях різних форм власності та видів діяльності, що має велике значення для підготовки високоякісних, конкурентоздатних фахівців. Тому цим видам практики приділяється особлива увага: постійно поновлюються бази практики, форми організації практичної підготовки, методичне забезпечення практичної підготовки. 

   Студенти технологічного відділення (спеціальності: «Виробництво харчової продукції», «Ресторанне обслуговування» («Організація обслуговування населення в закладах ресторанного господарства та торгівлі»)) проходять практику на кращих підприємствах ресторанного господарства, готельно-ресторанного бізнесу м. Полтави та області різних форм власності, що використовують сучасні методи виробництва та обслуговування. 
      Протягом тривалого періоду студенти технологічного відділення проходять літню практику за межами області в дитячих оздоровчих таборах, що розташовані на узбережжі Чорного та Азовського морів. Постійною базою практики є міжнародний дитячий центр «Артек». «Артек» – це територія дитинства, де панує любов, взаємоповага та піклування. Тут, на берегах теплого моря, здійснюються всі світлі мрії дитинства. 
     Міжнародний дитячий центр «Артек» включає в себе дев’ять таборів, які простяглися на 8 км вздовж Чорного моря. Прохолода старовинних дач, легкі корпуси, які впускають ранкові промені сонця через скляні стіни, стадіони, басейни – все це «Артек». Але головне – це добрі серця людей, які допомагають не просто відпочити, але й оздоровитися. Серед цих людей і наші студенти, які беруть участь в організації харчування. 
     Студенти працюють на робочих місцях кухарів, офіціантів, беруть участь у складанні перспективного меню. З ініціативи наших студентів проводяться Дні полтавської кухні. Студенти готують різні види галушок, варять полтавський борщ та інші страви.
Їдальня табору «Кипарисний» МДЦ «Артек» облаштована сучасним технологічним обладнанням, інвентарем, інструментами. Студенти мають можливість закріпити теоретичні знання на практиці. Графік роботи дозволяє не тільки працювати, а й відпочити на морі, відвідувати екскурсії, набиратися сили та здоров’я на новий навчальний рік. Щорічно керівники табору «Кипарисний» МДЦ «Артек» проводжають студентів у дорогу такими словами: «Ми чекаємо на Вас наступного року». 
     Майже 10 років Полтавський кооперативний технікум співпрацює з ДОЦ «Блакитна веселка», який знаходиться в смт. Кирилівка, Запорізької обл. на березі Азовського моря. На цій базі студенти мають можливість поєднувати відпочинок, дозвілля з відпрацюванням на практиці своїх вмінь та навичок на сучасному обладнанні, організовуючи харчування більше 800 відпочиваючих. 
За результатами різних видів практик студенти мають можливість додатково отримати і робітничі професії кухаря, кондитера, офіціанта-бармена, що дає їм бути більш конкурентоздатними на ринку праці.
 

     Студенти бухгалтерського відділення (спеціальності: «Бухгалтерський облік», «Фінанси і кредит», «Оціночна діяльність») проходять практику більш ніж на 30 підприємствах та в організаціях різних форм власності м. Полтави та області. Серед них значне місце посідають підприємства та організації споживчої кооперації області, інші виробничі, торгівельні, фінансово-кредитні установи, які використовують сучасні методи обліку, найновітніші форми організації роботи. Під час проходження виробничої практики студенти мають можливість удосконалити вміння та навички з ведення бухгалтерського обліку з використанням комп’ютерної техніки, розширити знання зі спеціальності, закріпити та систематизувати теоретичний курс фахової підготовки на основі вивчення практичного досвіду роботи працівників бухгалтерських служб, фінансових установ, набути власного досвіду, розвинути професійне мислення, необхідне для прийняття управлінських рішень.

     Студенти товарознавчо-правового відділення (спеціальності: «Товарознавство та комерційна діяльність», «Товарознавство та комерційна діяльність» спеціалізація «Товарознавство в митній справі», «Правознавство») проходять практику на кращих підприємствах, в організаціях й установах м. Полтави, області різних форм власності, що використовують сучасні форми організації роботи та ведення господарської діяльності.
Для спеціальностей «Товарознавство та комерційна діяльність», «Товарознавство та комерційна діяльність спеціалізація Товарознавство в митній справі» особливе місце серед практик посідає навчальна практика на діючих торгівельних підприємствах, за результатами якої студенти отримують робітнчу професію «Продавець». Ця практика викликає значний інтерес у студентів. І це цілком зрозуміло, маючи робітничу професію, майбутні молодші спеціалісти будуть більш конкурентоздатні на ринку праці. Практика є цікавою, оскільки студенти безпосередньо беруть участь у торгово – технологічному процесі. Необхідно відзначити, що в напрямку підбору і пошуку баз практики надається перевага як стійким договірним зв’язкам між технікумом та торгівельними підприємствами, так і демократичний шлях: надається можливість студентам самостійно знайти місце практики та укласти угоду. 
      Цей процес розвиває в них можливість думати, вибирати, зважувати ті чи інші фактори, самостійно приймати рішення. А фактори можуть бути різні: знайти підприємство, яке приваблює сучасним дизайном, культурою торгівлі чи широким асортиментом товарів.
Враховуючи те, що студенти попередніх випусків добре зарекомендували себе у сфері торгівлі, проблем з підбором баз практики та укладанням угод практично немає, їх охоче беруть на практику, запрошують на роботу. Тому є така можливість мати постійні бази практики з сучасним обладнанням, передовими формами організації торгово – технологічного процесу, широким асортиментом товарів, високою культурою обслуговування. Це такі як: ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна», Торговий Дім «Сузір’я», Торговий Дім «ЦУМ», ТОВ «Універсам – Полтава», ТОВ «Піраміда» та ін. Молоді, енергійні юнаки та дівчата за сумлінне ставлення до роботи неодноразово отримували подяку від покупців та керівників практики, від підприємств. 
      Студенти спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність спеціалізація Товарознавство в митній справі» проходять виробничу практику на підприємствах, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю, серед них ВАТ «ПААЗ», ЗАТ «Полтавський ЛГЗ», ВАТ «Полтавакондитер», ЗАТ «Полтавська філія «Ворскла» та ін., у численних брокерських конторах м. Полтави, м. Миргорода та м. Гадяча. Під час практики студенти набувають навичок комерційної діяльності, роботи декларанта. 
       Студенти спеціальності «Правознавство» удосконалюють професійні вміння та навички, закріплюють, поширюють та систематизують свої знання під час проходження практики в юридичних службах підприємств, установ, організацій різних форм власності, районних державних адміністраціях, інших органах державної виконавчої влади, управліннях юстиції, виконавчих службах, районних відділах міліції, місцевих судах загальної та спеціальної юрисдикції. Ураховуючи тривалий період практики, студенти мають можливість під час її проходження побувати та ознайомитися з роботою декількох підприємств, установ та організацій, що сприяє комплексній підготовці молодшого спеціаліста «юриста». Часто студенти на базах практики зустрічаються з випускниками Полтавського кооперативного технікуму, які на сьогодні є успішними практичними працівниками. Вони з радістю надають практичну допомогу студентам, допомагають стати справжнім членом колективу на час проходження практики. 

   

 
 
 
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz