Виробнича практика
Меню сайту
   
   
   
    

Форма входу
Логін:
Пароль:

Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 12.04.2024, 23:50

      
null
 
 
кладовою частиною навчального процесу у Полтавському кооперативному коледжі є практичне навчання. Згідно з навчальними планами і програмами кожне третє заняття є практичним або семінарським. Метою практичного навчання є поглиблення і закріплення теоретичних знань, формування вмінь і набуття навичок самостійного виконання професійних завдань. Серед всіх видів практичного навчання особливе місце посідає навчальна та виробнича практика, яка проходить безпосередньо на діючих підприємствах, в установах та організаціях різних форм власності та видів діяльності, що має велике значення для підготовки високоякісних, конкурентоздатних фахівців. Тому цим видам практики приділяється особлива увага: постійно поновлюються бази практики, форми організації практичної підготовки, методичне забезпечення практичної підготовки.   
       

     Студенти підприємницько-фінансового і правового відділення - спеціальності «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Фінанси, банківська справа та страхування» спеціалізація «Оціночна діяльність»,  проходять практику більш ніж на 30 підприємствах та в організаціях різних форм власності м. Полтави та області. Серед них значне місце посідають підприємства та організації споживчої кооперації області, інші виробничі, торгівельні, фінансово-кредитні установи, які використовують сучасні методи обліку, найновітніші форми організації роботи. Під час проходження виробничої практики студенти мають можливість удосконалити вміння та навички з ведення бухгалтерського обліку з використанням комп’ютерної техніки, розширити знання зі спеціальності, закріпити та систематизувати теоретичний курс фахової підготовки на основі вивчення практичного досвіду роботи працівників бухгалтерських  служб, фінансових установ, набути власного досвіду, розвинути професійне мислення, необхідне для прийняття управлінських рішень.

    Студенти спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціалізація «Товарознавство в митній справі», «Правознавство» проходять практику на підприємствах, в організаціях й установах м. Полтави, області різних форм власності, що використовують сучасні форми організації роботи та ведення господарської діяльності.
             Для спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» особливе місце серед практик посідає навчальна практика на діючих торгівельних підприємствах, за результатами якої студенти отримують робітнчу професію «Продавець». Ця практика викликає значний інтерес у студентів. І це цілком зрозуміло, маючи робітничу професію, майбутні молодші спеціалісти будуть більш конкурентоздатні на ринку праці. Практика є цікавою, оскільки студенти безпосередньо беруть участь у торгово–технологічному процесі. Необхідно відзначити, що в напрямку підбору і пошуку баз практики надається перевага як стійким договірним зв’язкам між коледжем та торгівельними підприємствами, так і демократичний шлях: надається можливість студентам самостійно знайти місце практики та укласти угоду. 
      Цей процес розвиває в них можливість думати, вибирати, зважувати ті чи інші фактори, самостійно приймати рішення. А фактори можуть бути різні: знайти підприємство, яке приваблює сучасним дизайном, культурою торгівлі чи широким асортиментом товарів.
Враховуючи те, що студенти попередніх випусків добре зарекомендували себе у сфері торгівлі, проблем з підбором баз практики та укладанням угод практично немає, їх охоче беруть на практику, запрошують на роботу. Тому є така можливість мати постійні бази практики з сучасним обладнанням, передовими формами організації торгово–технологічного процесу, широким асортиментом товарів, високою культурою обслуговування. Це такі як: ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна», Торговий Дім «Сузір’я», Торговий Дім «ЦУМ», ТОВ «Універсам – Полтава» та ін. Молоді, енергійні юнаки та дівчата за сумлінне ставлення до роботи неодноразово отримували подяку від покупців та керівників практики, від підприємств. 
      «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціалізація «Товарознавство в митній справі» проходять виробничу практику на підприємствах, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю, серед них ВАТ «ПААЗ», ЗАТ «Полтавський ЛГЗ», ВАТ «Полтавакондитер», ЗАТ «Полтавська філія «Ворскла» та ін., у численних брокерських конторах м. Полтави, м. Миргорода та м. Гадяча. Під час практики студенти набувають навичок комерційної діяльності, роботи декларанта. 
       Студенти спеціальності «Право» удосконалюють професійні вміння та навички, закріплюють, поширюють та систематизують свої знання під час проходження практики в юридичних службах підприємств, установ, організацій різних форм власності, районних державних адміністраціях, інших органах державної виконавчої влади, управліннях юстиції, виконавчих службах, районних відділах міліції, місцевих судах загальної та спеціальної юрисдикції. Ураховуючи тривалий період практики, студенти мають можливість під час її проходження побувати та ознайомитися з роботою декількох підприємств, установ та організацій, що сприяє комплексній підготовці молодшого спеціаліста «юриста». Часто студенти на базах практики зустрічаються з випускниками Полтавського кооперативного коледжу, які на сьогодні є успішними практичними працівниками. Вони з радістю надають практичну допомогу студентам, допомагають стати справжнім членом колективу на час проходження практики. 
      

Студенти технологічного відділення - спеціальності «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа» проходять практику на кращих підприємствах ресторанного господарства, готельно-ресторанного бізнесу м. Полтави та області різних форм власності, що використовують сучасні методи виробництва та обслуговування.

Майже 10 років Полтавський кооперативний коледж співпрацює з ДОЦ «Блакитна веселка», який знаходиться в смт. Кирилівка, Запорізької обл. на березі Азовського моря. На цій базі студенти мають можливість поєднувати відпочинок, дозвілля з відпрацюванням на практиці своїх вмінь та навичок на сучасному обладнанні, організовуючи харчування більше 800 відпочиваючих. За результатами різних видів практик студенти мають можливість додатково отримати і робітничі професії кухаря, кондитера, офіціанта-бармена, що дає їм змогу бути більш конкурентоздатними на ринку праці.

 

   

 
 
 
Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz