Бухгалтер- професія творча, а ще дуже потрібна сьогодні. Кожен роботодавець мріє про досвідченого і компетентного бухгалтера, пропонуючи йому гідну оплату праці.
Підготовка фахівців з обліку і оподаткування в Полтавському кооперативному коледжі проводиться вже не один десяток років. За цей час тисячі молодших спеціалістів здобули цю престижну і високооплачувану професію.
А відтак посіли гідне місце у суспільстві.
З днем бухгалтера!
![](/news_2019_2/IMG-9ee4d2f84845e49ca03e37e06c7a4a9b-V.jpg)