![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/78587962_724639631351729_8875862925810597888_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=xcDa0pXX9bEAQmt7sViEHSeI5Krj_A5zRDS9Aqpk6n0y1b8GlRPlCHnhg&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=3a8482aa274d61ef86afae19274e12c2&oe=5E4A6CDF) ![На изображении может находиться: 2 человека, в помещении](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/78277991_724639721351720_5489927833125912576_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=W_aMXXSb3rQAQlmxG54nJupCwXDkbN3GOc5KOp3fHuKi-iziOx0wz5f8w&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=06f2b2fd0a9bbbae568f5873c414ea0f&oe=5E88CDCD)
Reikartz Hotel Group - національна мережа готелів і ресторанів в Україні, що об'єднує більше 40 готелів і ресторанів в Україні, Швеції та Німеччині, - презентувала роботу своєї компанії. Студенти Полтавського кооперативного коледжу спеціальності "Готельно- ресторанна справа" та робітничої професії "Майстер ресторанного обслуговування" ознайомилися з досвідом роботи закладів цієї мережі, з європейською системою стандартизації та організації.
![На изображении может находиться: 11 человек, люди стоят и в помещении](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/78483896_724639644685061_8850270633032941568_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=pQ5PKY1xECIAQmuBSFCjn91c6XmSZu-piK7Cuj5Ty15U5ZyHHTeBfW7fA&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=d785d1b7fc1ce53cafdac66b5bf13bed&oe=5E7BF74C) ![На изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещении](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/76713970_724639774685048_4756722451218432000_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=BTzhqnxPmL4AQmwLKt0AMnhBOWiq7PLAVl3iPVF5z1e9To2dqLdMbfDwA&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=b6df34f660ee7cb2a22650ea74899cf8&oe=5E4CA585) ![На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещении](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/75625367_724639768018382_3623114465353924608_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=HufND-DAvN0AQkBqCXDe7h7D-a3hAGCU719QgHqlwlTsWJpP99HHHVj3A&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=e8f16b7614826fcd88505cbb8b1be586&oe=5E803DA8)
|