![На изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят и еда](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/77142646_724625724686453_5372580500441399296_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=lt6nw6CyXOIAQlP_6zXCSqR6wJMBu1d2upb71_alS98Xqwv0WGwlxirLA&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=d9f84f7602015b4218555c7920c60e4f&oe=5E7B01BF)
У святкуванні 45-річчя факультету харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Полтавського університету економіки і торгівлі взяли участь і студенти технологічного відділення Полтавського кооперативного коледжу. Тематичний стіл «Фантазії на тему осені», презентований студентами, викликав приємне здивування та зацікавленість у гостей свята.
Приємно було зустріти на святі професійної майстерності випускників коледжу, а нині студентів університету, які пр
...
Читати далі »