26 листопада 2019 р. у Полтавському кооперативному коледжі відбулися вибори голови ради студентського самоврядування.
![На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и обувь](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/78388961_726231021192590_1524300179866386432_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_ohc=LJA7hFoS6W4AQkNQczGE29ZbYNmnYvDLUv9BFAqaWbXNN-Ievamigp1Vw&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=4a6621baaa6725ff09e64b122bc7839e&oe=5E3FE149)
Наслідувати кооперативні освітянські традиції, підтримувати обмін досвідом (менторство), продовжити розвиток системи органів студентського самоврядування та розбудову студентського ком'юніті – ці та багато інших напрямів роботи очолюватиме новий голова.
Адже
Студентська рада ПКК як опора для студентства,
Студентська рада ПКК як пр
...
Читати далі »