![На изображении может находиться: 16 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении](https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/79096344_737069536775405_2105532662310502400_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=OSccohamo54AQkCA8S_ygsKCsg3XRcLT6OVbrIKX5tn-BYdqfAxnFetkA&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=ffeca9e81522f8a9fd8da9f7c2201bba&oe=5E77B6EE)
У чому головна цінність суспільства? Безумовно, у правах та свободах людини – впевнені студенти Полтавського кооперативного коледжу.
Тому студенти гр. ПР-21 10 грудня в Міжнародний День захисту прав і свобод людини провели Круглий стіл. присвячений правам, свободам та обов’язкам людини і громадянина вУкраїні.
Тематика виступів була різноманітною: від міжнародних стандартів прав людини до гарантій реалізації прав і свобод. Не оминули увагою й обов’язки людини і громадянина, закріплені
...
Читати далі »