![На изображении может находиться: один или несколько человек и в помещении](https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/79585187_736270696855289_4011579899201454080_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=gnZwaJRJ3YIAQniPXg2xFnU3EXDaSESi2txdLMPSwnkEh_71IxnWdf41Q&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=fb9bdd3c018586b1eeb5a6a24cfa10d5&oe=5E667886)
Тиждень спеціаліста циклової комісії правничих дисциплін Полтавського кооперативного коледжу розпочався з екскурсії до Головного управління Національної поліції України в Полтавської області, де відбулося знайомство майбутніх правників з однією з найбільш затребуваних юридичних професій.
Екскурсія розпочалася з кол-центру, де студенти в режимі справжнього часу могли спостерігати за роботою поліцейських, що тримали на контролі криміногенну ситуацію у Полтавській області та спрямовували у разі необхідності допомогу.
...
Читати далі »