![На изображении может находиться: один или несколько человек и в помещении](https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/79585187_736270696855289_4011579899201454080_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=gnZwaJRJ3YIAQniPXg2xFnU3EXDaSESi2txdLMPSwnkEh_71IxnWdf41Q&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=fb9bdd3c018586b1eeb5a6a24cfa10d5&oe=5E667886)
Тиждень спеціаліста циклової комісії правничих дисциплін Полтавського кооперативного коледжу розпочався з екскурсії до Головного управління Національної поліції України в Полтавської області, де відбулося знайомство майбутніх правників з однією з найбільш затребуваних юридичних професій.
Екскурсія розпочалася з кол-центру, де студенти в режимі справжнього часу могли спостерігати за роботою поліцейських, що тримали на контролі криміногенну ситуацію у Полтавській області та спрямовували у разі необхідності допомогу.
Також відбулася бесіда з інспекторкою Відділу ювенальної превенції, яка ознайомила студентів з структурою Головного управління Національної поліції України в Полтавської області, детально розповіла про роботу Відділу ювенальної превенції та запросила майбутніх юристів на роботу до Національної поліції.
Наприкінці студенти відвідали Музей історії органів внутрішніх справ Полтавщини.
![На изображении может находиться: 12 человек](https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/80536418_736270336855325_1092048374774890496_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=sdYkY4FVZ1gAQnxB3LZkxtE2fb3y-H-0Xi4Cv8x05Y7iVw2EYqHblBeXw&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=b2c80890c5cf5127877146d300fe53a3&oe=5E6C77D0) ![На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и в помещении](https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/78950426_736270536855305_7992944273978818560_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ohc=9X-gQD72pVcAQmnYsOcvmOKrKvTV710IrwO5mXhhYCI8fZ4dCqWBAvosg&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=858964b3201fe6bbef577eb5981bc09a&oe=5E83F311)
|