Хочеш пройти практику в найбільш інноваційному банку України? Тоді не гай часу на роздуми!
![На изображении может находиться: 2 человека, в помещении](https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/80246581_743108526171506_4896233060690821120_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_ohc=tdb7pdN6X8EAQmpYlvpz-3b6oU4xmqMvpTOfZsdUKCWPQxVDeJY50_gFQ&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=0c246c3554e0c8b8382f8d8652bf242a&oe=5E78E8BC)
Студенти спеціальностей «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування» Полтавського кооперативного коледжу виконують завдання з фаху за програмою онлайн-практики ПриватБанку. 16 грудня 2019 р. спеціалістом банку проведено вступний інструктаж і фахове консультування. Чекатимемо підтвердження якісного проходження навчальної практики студентами – Сертифікат!
![](https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/80395515_743108542838171_2383455915815731200_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=ZitEQr0gB3QAQmfl1lXrzYw31XpQVcQyYuZ10jFaKRxGuFSeMfejEnd0A&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=7a16799e4be36ffd5dcc8076912164bb&oe=5E7E5F53) ![](https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/80450398_743108532838172_7047519438374961152_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=05RF_e42urEAQkLnIJadGpqg7WIkM1O2GGvO2pnKEgC5PbUOqi6oBu-Vg&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=8014a5016690a91e2d5009ce5619c267&oe=5E6CF975)
|