З любов'ю до українського слова..
Другий рік поспіль студентка технологічного відділення Рева Анна бере участь у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка і здобуває перемогу. Приємно, що минулого року перемогла не лише на обласному етапі, але й на всеукраїнському. Вітаємо тебе, Анно, і зичимо, аби вогник любові до українського слова ніколи не згасав!
![](https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/79455806_742925282856497_7993992581006491648_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=cML9zN1jx1IAQkj_vA_wx8MGfqGRuz3l_HH58EvzaOojM44YU3mBuQPQg&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=6a264f14214a150fe139dd98b8490ccb&oe=5E7F8DFF)
|