![На изображении может находиться: 12 человек, люди стоят, небо, снег, на улице и природа](https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/85145629_785388911943467_4535506106188824576_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_ohc=oerjYnEex9oAX-w5Wkm&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&_nc_tp=6&oh=9a511e6decedffc536277465046fc163&oe=5EB9DEC5)
Набридло сидіти вдома? Бажаєш весело і корисно провести час й отримати знання, тоді збери друзів та відвідай визначні місця рідного міста. Саме з метою поглиблення знань про відомих предків, що створили і розбудували місто на Ворсклі- колиску української духовності, студенти групи ПР-21 Полтавського кооперативного коледжу разом з викладачем О.В.Трауцькою взяли участь у квесті-грі "Відкрий для себе рідне місто".
Історичний квест був чудовим і неординарним способом пізнання міста та його минулого. Цікавим його робили командна робота та приємна атмосфера, адже змагати
...
Читати далі »