Вітаємо наших випускників-технологів! Радіємо разом з ними! Пишаємося!
![](https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/84195153_781927615622930_9003930526930698240_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_ohc=7N7IqLJT8BAAX_CchrH&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=5c3f5cabe714052507de1e0cfa4b7070&oe=5ED94E1F)
Випускний вечір у коледжі - це фініш перед великим стартом. 31 січня ми вітали випускників Полтавського кооперативного коледжу з успішним завершенням навчання. Дипломи молодшого спеціаліста отримали 37 випускниківспеціальності «Харчові технології», чотириіз яких – з відзнакою!
Час пролетів надто швидко, але чудовий результат, хороші друзі та неймовірні емо
...
Читати далі »