Вітаємо наших випускників-технологів! Радіємо разом з ними! Пишаємося!
![](https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/84195153_781927615622930_9003930526930698240_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_ohc=7N7IqLJT8BAAX_CchrH&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=5c3f5cabe714052507de1e0cfa4b7070&oe=5ED94E1F)
Випускний вечір у коледжі - це фініш перед великим стартом. 31 січня ми вітали випускників Полтавського кооперативного коледжу з успішним завершенням навчання. Дипломи молодшого спеціаліста отримали 37 випускниківспеціальності «Харчові технології», чотириіз яких – з відзнакою!
Час пролетів надто швидко, але чудовий результат, хороші друзі та неймовірні емоції залишаються назавжди. Ви розкрили свої таланти, знайшли справу свого життя, отримали професію за покликанням.
До зустрічі в стінах рідного коледжу, здійснення мрій, реалізації життєвих планів та високих професійних досягнень!
![На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и очки](https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p640x640/84333693_781928192289539_7000242512849797120_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=fqqVHQenLxMAX_cg1OS&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&_nc_tp=6&oh=5a812fe5016024583014f6fc3cee9152&oe=5E8FC9AE)
![На изображении может находиться: 1 человек, в помещении](https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/84513049_781927272289631_3368702683165753344_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=v7VHZqpnlxcAX_GU9sc&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=e49a85230b4449845cb376a071136148&oe=5E8E090D)
![На изображении может находиться: 20 человек, люди сидят и в помещении](https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p640x640/84462948_781927802289578_6182139160942346240_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=zn2WPKHoiNcAX8pkzld&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&_nc_tp=6&oh=6ad8a9062fe2ee9e5d879aa0a7d5c6f0&oe=5EC63F3F)
|