Сила – єдність – взаємодопомога! Споживча кооперація України є осередком демократичних цінностей, самоорганізації, патріотизму та єднання навколо спільної мети.
![На изображении может находиться: 7 человек, люди стоят и на улице](https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/87815756_794876080994750_8104221997535330304_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=a61e81&_nc_ohc=ozMFseN-ztQAX_COGOC&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&_nc_tp=7&oh=6427158b56e96c0d6a6896dac976a7b6&oe=5EFAF6B6)
20 лютого 2020 р. Полтавський кооперативний коледж приймав почесних гостей – учасників Ради голів районних споживчих твариств Полтавської області - у народному музеї споживчої кооперації Полтавської області. Працівники системи споживчої кооперації активно освоюють ринкові механізми ефективного управління кооперативним господарством, віддано вдосконалюють
...
Читати далі »