Діти – наше майбутнє, їх безпека повинна бути в пріоритеті. Невипадково у Полтавському кооперативного коледжі вирішили внести свою частку у цю важливу справу та розробили проєкт тренінгів для школярів «Сам собі адвокат», який став переможцем у Бюджеті участі Полтавської міської ради.
![На изображении может находиться: 9 человек, люди сидят, стол и в помещении](https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/87535878_795857864229905_8420936102872875008_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=a61e81&_nc_ohc=3nprUx8yJXwAX_pMBOF&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&_nc_tp=7&oh=4012ab9bfafbaaa5571fd598d9b0b92e&oe=5EEF326C)
На перший тренінг «Правовий діалог про булінг» було запрошено учнів 7 та 9 полтавських загальноосвітніх шкіл. Школярі разом з тренерами дізналися про правовий зміст поняття «булінг», ознайомилися з зако
...
Читати далі »