Вітаю Вас, Гість · RSS 26.04.2024, 18:06

Тиждень ц/к фізичного виховання проходить під девізом «Молодь – за здоровий спосіб життя». Мета проведення тижня:
     –пропагувати здоровий спосіб життя у студентів;
   –спонукати до активної участі у підвищенні якості навчально-тренувального процесу;
     –організаційного спортивних секцій у  технікумі;
     –виховувати почуття товариськості, дружби.
    Урочистим відкриттям розпочалися традиційні змагання – Кубок із силового триборства ім. директора технікуму  В.А.Іноземцева – це такі види: підтягування на перекладині, згинання розгинання тулуба за 1 хв., жим штанги лежачи. У змаганнях прийняло участь 30 студентів різних курсів. За підсумками змагань абсолютним переможцем став Потапенко Ростислав – гр.. ТМ - 24, другим – Кичій Дмитро – гр.. Ф - 32, третім – Судник Юрій – гр.. ПР – 31. У окремих видах програми переможцями стали: підтягування на перекладині – Кичій Дмитро ,жим штанги лежачи – Судник Юрій, піднімання тулуба за 1 хв. – Потапенко Ростислав. Переможців нагородив директор технікуму – медалями,грамотами, солодкими призами, А абсолютному переможцю вручили  кубок.  Після нагородження студенти сфотографувались з директором на добру згадку.
     На другий день проводили конкурс штрафних та 3х очкових кидків. Переможцем у конкурсі штрафних  та 3х очкових кидків стала Слобожанська Даша – ПР - 11, другою стала – Кизь Ніна – ГР. Ф 32 гр. , третьою – Калімбет Оксана – КК  -11.
Досить цікаві змагання відбулися зі стріт болу. Переможницею стала група Ф – 21, другою стала  Б – 11, третьою – Ф – 32.
      У змаганнях з настільного тенісу кращими стали: Пендус Світлана, Кійко Яна, Горшковоз Євгенія.
, серед юнаків – Самусенко Михайло, Копилець Антон, Балашов Денис..
У фінальних змаганнях серед юнаків з міні – футболу переможницею стала гр.. ТМ – 25, другою – ОД – 21, третьою – ТМ – 24.
      Серед дівчат змагання проводились між І,ІІ,ІІІ курсами. Перемогу отримали дівчата ІІІ курсу.

Переглядів: 807 | Додав: olga | Рейтинг: 5.0/2